Fabrizio Andaloro Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
Typy Tenisowe
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 663 |
O22.5 |
5.7/10 | |
04:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
465 647 |
2 |
2.7/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:25 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 634 |
1 |
4.5/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:55 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
642 366 |
O20.5 |
6/10 | |
14:40 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
O17.5 |
1.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
|
||
09:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
||
10:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
|
||
08:45 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 644 |
|
O Fabrizio Andaloro – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Fabrizio Andaloro to 24-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 354. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 6 meczów z udziałem Fabrizio Andaloro, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 50%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (54) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 57.4% | 57.5% | 58.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 63.8% | 63% | 66.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.6% | 44.2% | 45.4% |
| Asy / Mecz | 3.5 | 3.3 | 3.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2 | 1.9 | 2.4 |
| Obronione Break Pointy | 63.3% | 65.2% | 65.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 22.3% | 25.2% | 19.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.7% | 39.3% | 38.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 67.4% | 66.2% | 93.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 52.3% | 52.2% | 51% |
| Statystyka | Twarda (43) | Mączka (11) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 58.4% | 57.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.1% | 66.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 46% | 44.4% |
| Asy / Mecz | 3.5 | 3.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.5 | 2 |
| Obronione Break Pointy | 61.8% | 69% |
| Skonwertowane Break Pointy | 20.2% | 18.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.8% | 37.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.4% |
| Asy / Mecz | 3.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.4 |
| Obronione Break Pointy | 65.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 19.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 93.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 57.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 63% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.2% |
| Asy / Mecz | 3.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.9 |
| Obronione Break Pointy | 65.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 66.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 52.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 57.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 63.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.6% |
| Asy / Mecz | 3.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2 |
| Obronione Break Pointy | 63.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 22.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 67.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 52.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 46% |
| Asy / Mecz | 3.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.5 |
| Obronione Break Pointy | 61.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 20.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 57.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.4% |
| Asy / Mecz | 3.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2 |
| Obronione Break Pointy | 69% |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37.8% |