Felipe Meligeni Alves Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#324
Wiek27
Wzrost6'1"
Waga187 lb
RękaPraworęczny
Ostatnia Forma
L
W
L
W
L
9
Przeanalizowane Mecze
33.3%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:40 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
6.3/10 | |
18:10 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:20 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 | |
15:20 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:40 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:55 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5.8/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:05 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
5.8/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:55 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
461 636 |
2 |
6.8/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Felipe Meligeni Alves – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Felipe Meligeni Alves to 27-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 324. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 9 meczów z udziałem Felipe Meligeni Alves, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 33.3%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (14) | Ostatnie 52 Tygodnie (14) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 62.5% | 63.7% | 63.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 61% | 62.9% | 62.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 49.6% | 47.1% | 47.1% |
| Asy / Mecz | 1.1 | 1.9 | 1.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.3 | 1.8 | 1.8 |
| Obronione Break Pointy | 53.5% | 56.5% | 56.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 21.8% | 20.5% | 20.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.7% | 38.3% | 38.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 56.7% | 57.2% | 57.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 47.2% | 49.4% | 49.4% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Mączka (12) | Trawa (2) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 62.7% | 68.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.9% | 67.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 49.3% | 35.1% |
| Asy / Mecz | 1.3 | 5.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.5 | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 53.7% | 65.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 20.9% | 18.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.3% | 38.3% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (14)
Ostatnie 20 (14)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.1% |
| Asy / Mecz | 1.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.8 |
| Obronione Break Pointy | 56.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 20.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 57.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.1% |
| Asy / Mecz | 1.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.8 |
| Obronione Break Pointy | 56.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 20.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 57.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 61% |
| 2. Serwis Wygrany | 49.6% |
| Asy / Mecz | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.3 |
| Obronione Break Pointy | 53.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 21.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 56.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 47.2% |
Statystyki by Surface
Mączka (12)
Trawa (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 49.3% |
| Asy / Mecz | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.5 |
| Obronione Break Pointy | 53.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 20.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 68.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 67.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 35.1% |
| Asy / Mecz | 5.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 65.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.3% |