1. Strona główna
  2. Turnieje
  3. ITF Men M25 Santa Margherita di Pula
  4. Giammarco Gandolfi
Giammarco Gandolfi

Giammarco Gandolfi Prognozy, Statystyki i Forma

IT

Ostatnia Forma

W L L
3 Przeanalizowane Mecze
33.3% Skuteczność Prognoz

Typy Tenisowe

Napędzane przez TennisPredictions
DataMeczWynik12TYPPRZEW. WYNIKBEST TIPZAUF.

08:30

Zakończony
IT
G. Gandolfi
IT
M. Furlanetto
0
2
105
-119

2

-119
563
736

O20.5

-118
7.1/10

08:30

Zakończony
IT
G. Gandolfi
IT
M. Mazza
0
2
1100
-2500

2

-2500
33
66

2

-2500
2.4/10

14:00

Zakończony
IT
G. Gandolfi
ES
C. Córdoba
2
0
315
-588

2

-588
34
66

2

-588
4/10

O Giammarco Gandolfi – Prognozy i Statystyki Tenisowe

Giammarco Gandolfi Nasz algorytm AI przeanalizował 3 meczów z udziałem Giammarco Gandolfi, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 33.3%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.

Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.

Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Statystyka Ostatnie 10 (10) Ostatnie 20 (20) Ostatnie 52 Tygodnie (20)
1. Serwis % 70.2% 71.5% 71.5%
1. Serwis Wygrany 57% 56.8% 56.8%
2. Serwis Wygrany 39% 41.7% 41.7%
Asy / Mecz 0.5 0.5 0.5
Podwójne Błędy / Mecz 2.2 2.3 2.3
Obronione Break Pointy 47.2% 44.7% 44.7%
Skonwertowane Break Pointy 34.2% 35.8% 35.8%
Wygrane Punkty Returnowe 45.4% 45.9% 45.9%
Utrzymanie Serwisu % 122.5% 116% 116%
Łączne Wygrane Punkty 70% 66.8% 66.8%
Statystyki by Surface
Statystyka Twarda (2) Mączka (18)
1. Serwis % - 71.5%
1. Serwis Wygrany - 56.8%
2. Serwis Wygrany - 41.7%
Asy / Mecz 1 0.4
Podwójne Błędy / Mecz 2.5 2.3
Obronione Break Pointy - 44.7%
Skonwertowane Break Pointy - 35.8%
Wygrane Punkty Returnowe - 45.9%
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (20) Ostatnie 20 (20) Ostatnie 10 (10)
StatValue
1. Serwis %71.5%
1. Serwis Wygrany56.8%
2. Serwis Wygrany41.7%
Asy / Mecz0.5
Podwójne Błędy / Mecz2.3
Obronione Break Pointy44.7%
Skonwertowane Break Pointy35.8%
Wygrane Punkty Returnowe45.9%
Utrzymanie Serwisu %116%
Łączne Wygrane Punkty66.8%
StatValue
1. Serwis %71.5%
1. Serwis Wygrany56.8%
2. Serwis Wygrany41.7%
Asy / Mecz0.5
Podwójne Błędy / Mecz2.3
Obronione Break Pointy44.7%
Skonwertowane Break Pointy35.8%
Wygrane Punkty Returnowe45.9%
Utrzymanie Serwisu %116%
Łączne Wygrane Punkty66.8%
StatValue
1. Serwis %70.2%
1. Serwis Wygrany57%
2. Serwis Wygrany39%
Asy / Mecz0.5
Podwójne Błędy / Mecz2.2
Obronione Break Pointy47.2%
Skonwertowane Break Pointy34.2%
Wygrane Punkty Returnowe45.4%
Utrzymanie Serwisu %122.5%
Łączne Wygrane Punkty70%
Statystyki by Surface
Twarda (2) Mączka (18)
StatValue
Asy / Mecz1
Podwójne Błędy / Mecz2.5
StatValue
1. Serwis %71.5%
1. Serwis Wygrany56.8%
2. Serwis Wygrany41.7%
Asy / Mecz0.4
Podwójne Błędy / Mecz2.3
Obronione Break Pointy44.7%
Skonwertowane Break Pointy35.8%
Wygrane Punkty Returnowe45.9%