Henry Lieberman Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1492
Ostatnia Forma
W
L
W
L
L
7
Przeanalizowane Mecze
42.9%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
O20.5 |
5.5/10 | |
12:11 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.9/10 | |
10:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 167 |
O20.5 |
6.1/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:11 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 634 |
1 |
5.4/10 | |
10:30 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
5.4/10 | |
07:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 36 |
O18.5 |
4/10 | |
10:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
2 |
4.8/10 |
O Henry Lieberman – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Henry Lieberman Nasz algorytm AI przeanalizował 7 meczów z udziałem Henry Lieberman, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 42.9%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (34) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 59.2% | 57.7% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 67.8% | 65% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 47.5% | 47.8% |
| Asy / Mecz | 1.5 | 1.6 | 2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 | 3 | 3.3 |
| Obronione Break Pointy | - | 51.5% | 54.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 43.8% | 37.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.8% | 45.8% | 44.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | - | 245.2% | 122.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 102.9% | 83.2% | 68.5% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (27) | Mączka (6) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 56.4% | 59.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 62% | 69.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 48.8% | 46% |
| Asy / Mecz | 2 | 2.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 55.6% | 51.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 32.6% | 45.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.2% | 48.2% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (34)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 57.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 65% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.8% |
| Asy / Mecz | 2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.3 |
| Obronione Break Pointy | 54.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 37.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 122.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 68.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 59.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 67.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.5% |
| Asy / Mecz | 1.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Obronione Break Pointy | 51.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 43.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 245.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 83.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 1.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 102.9% |
Statystyki by Surface
Twarda (27)
Mączka (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 56.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 62% |
| 2. Serwis Wygrany | 48.8% |
| Asy / Mecz | 2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 |
| Obronione Break Pointy | 55.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 32.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 59.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 69.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 46% |
| Asy / Mecz | 2.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 51.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 45.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.2% |