Jack Bruce-Smith Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1435
Wiek23
Ostatnia Forma
L
L
L
L
4
Przeanalizowane Mecze
50%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:52 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U21.5 |
5.9/10 | |
05:14 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
O21.5 |
5.2/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
7.1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:50 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
10/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Jack Bruce-Smith – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Jack Bruce-Smith to 23-letni profesjonalny tenisista. Nasz algorytm AI przeanalizował 4 meczów z udziałem Jack Bruce-Smith, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 50%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (29) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 48.6% | 50.8% | 50.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 73.1% | 79.1% | 79.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 32.4% | 41.8% | 41.8% |
| Asy / Mecz | 11.1 | 10.5 | 10 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 8.2 | 9 | 7.7 |
| Obronione Break Pointy | 58.6% | 68.9% | 68.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.8% | 25% | 25% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 36.2% | 36.6% | 36.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 228.3% | 115.9% | 135.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 74.7% | 62% | 62% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (26) | Trawa (3) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 50.8% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 79.1% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 41.8% | - |
| Asy / Mecz | 10 | 9.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 8 | 4.7 |
| Obronione Break Pointy | 68.9% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 25% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.1% | 29.7% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (29)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 50.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 79.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.8% |
| Asy / Mecz | 10 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 7.7 |
| Obronione Break Pointy | 68.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 36.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 135.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 62% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 50.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 79.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.8% |
| Asy / Mecz | 10.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 9 |
| Obronione Break Pointy | 68.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 36.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 115.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 62% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 48.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 73.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 32.4% |
| Asy / Mecz | 11.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 8.2 |
| Obronione Break Pointy | 58.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 36.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 228.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 74.7% |
Statystyki by Surface
Twarda (26)
Trawa (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 50.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 79.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.8% |
| Asy / Mecz | 10 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 8 |
| Obronione Break Pointy | 68.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 9.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.7 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 29.7% |