Jennifer Luikham Prognozy, Statystyki i Forma
Wiek26
Ostatnia Forma
L
L
W
L
L
9
Przeanalizowane Mecze
66.7%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.9/10 | |
06:52 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
U20.5 |
4.5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
5.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
1.9/10 | |
09:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
U20.5 |
5.1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:39 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 646 |
O16.5 |
9.5/10 | |
06:34 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Jennifer Luikham – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Jennifer Luikham to 26-letni profesjonalny tenisista. Nasz algorytm AI przeanalizował 9 meczów z udziałem Jennifer Luikham, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 66.7%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (31) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 57.4% | 52.7% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 75% | 73.3% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 48.3% | 46.8% |
| Asy / Mecz | 2.5 | 2.9 | 3.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.4 | 3.2 | 3.4 |
| Obronione Break Pointy | - | 65% | 56.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 43.9% | 43.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.4% | 48.8% | 48.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | - | 243.4% | 107.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 102.3% | 85.7% | 67.9% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (23) | Mączka (8) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 52.7% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 73.3% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 46.8% | - |
| Asy / Mecz | 3.7 | 2.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 56.5% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 43.3% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47.3% | 50.5% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (31)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 52.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 73.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.8% |
| Asy / Mecz | 3.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 |
| Obronione Break Pointy | 56.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 43.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 107.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 67.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 57.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 75% |
| 2. Serwis Wygrany | 48.3% |
| Asy / Mecz | 2.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 |
| Obronione Break Pointy | 65% |
| Skonwertowane Break Pointy | 43.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 243.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 85.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 2.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.4 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 102.3% |
Statystyki by Surface
Twarda (23)
Mączka (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 52.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 73.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.8% |
| Asy / Mecz | 3.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 |
| Obronione Break Pointy | 56.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 43.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 2.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.1 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 50.5% |