Jumpei Yamasaki Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
Typy Tenisowe
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:09 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 644 |
O20.5 |
6.7/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O19.5 |
8/10 | |
05:30 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 53 |
U22.5 |
1.5/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
464 646 |
2 |
6.6/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 365 |
O22.5 |
6.3/10 | |
02:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
3.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
2.5/10 | |
02:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.3/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
4.2/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:15 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1.2/10 | |
07:30 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.1/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:45 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.1/10 | |
03:10 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 646 |
|
O Jumpei Yamasaki – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Jumpei Yamasaki to 28-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 981. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 12 meczów z udziałem Jumpei Yamasaki, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 41.7%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (28) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 71.1% | 71.1% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 62.3% | 62.3% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 44.1% | 44.1% |
| Asy / Mecz | 3.3 | 2.8 | 2.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.1 | 1.3 | 1.3 |
| Obronione Break Pointy | - | 64.3% | 64.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 32.3% | 32.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.9% | 40.5% | 40.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | - | 275.7% | 337% |
| Łączne Wygrane Punkty | 110.4% | 88.3% | 88.3% |
| Statystyka | Twarda (25) | Mączka (3) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 71.1% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 62.3% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 44.1% | - |
| Asy / Mecz | 2.6 | 3.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.3 | 1.3 |
| Obronione Break Pointy | 64.3% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 32.3% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.5% | - |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 71.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.1% |
| Asy / Mecz | 2.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.3 |
| Obronione Break Pointy | 64.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 32.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 337% |
| Łączne Wygrane Punkty | 88.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 71.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.1% |
| Asy / Mecz | 2.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.3 |
| Obronione Break Pointy | 64.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 32.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 275.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 88.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 3.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.1 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 110.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 71.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.1% |
| Asy / Mecz | 2.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.3 |
| Obronione Break Pointy | 64.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 32.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 3.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.3 |