Justas Trainauskas Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
L
1
Przeanalizowane Mecze
0%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Justas Trainauskas – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Justas Trainauskas Nasz algorytm AI przeanalizował 1 meczów z udziałem Justas Trainauskas, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 0%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (31) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 58.9% | 65.6% | 65.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.4% | 64.2% | 65.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 35.9% | 42.8% | 45% |
| Asy / Mecz | 2 | 1.9 | 1.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 | 3.3 | 2.8 |
| Obronione Break Pointy | 44% | 55.2% | 58.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 12.9% | 30.9% | 31.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.8% | 42.4% | 43% |
| Utrzymanie Serwisu % | 162.9% | 86.7% | 74% |
| Łączne Wygrane Punkty | 73.4% | 58.5% | 55.7% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (12) | Mączka (19) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 58.9% | 66.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.4% | 66.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 35.9% | 46.8% |
| Asy / Mecz | 1.9 | 1.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.9 | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 44% | 61.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 12.9% | 34.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.8% | 44.8% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (31)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 45% |
| Asy / Mecz | 1.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.8 |
| Obronione Break Pointy | 58.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 31.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43% |
| Utrzymanie Serwisu % | 74% |
| Łączne Wygrane Punkty | 55.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.8% |
| Asy / Mecz | 1.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.3 |
| Obronione Break Pointy | 55.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 86.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 58.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 35.9% |
| Asy / Mecz | 2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 |
| Obronione Break Pointy | 44% |
| Skonwertowane Break Pointy | 12.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 162.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 73.4% |
Statystyki by Surface
Twarda (12)
Mączka (19)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 35.9% |
| Asy / Mecz | 1.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.9 |
| Obronione Break Pointy | 44% |
| Skonwertowane Break Pointy | 12.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.8% |
| Asy / Mecz | 1.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 61.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.8% |