Koharu Niimi Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
L
1
Przeanalizowane Mecze
100%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:58 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 643 |
1 |
5.8/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Koharu Niimi – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Koharu Niimi Nasz algorytm AI przeanalizował 1 meczów z udziałem Koharu Niimi, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 100%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (9) | Ostatnie 20 (9) | Ostatnie 52 Tygodnie (9) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 74.2% | 74.2% | 74.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 53.1% | 53.1% | 53.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.9% | 42.9% | 42.9% |
| Asy / Mecz | 0.2 | 0.2 | 0.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.1 | 2.1 | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 49.1% | 49.1% | 49.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 53.8% | 53.8% | 53.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.9% | 48.9% | 48.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 95.7% | 95.7% | 95.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 63% | 63% | 63% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (7) | Trawa (1) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 74.2% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 53.1% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 42.9% | - |
| Asy / Mecz | 0.3 | 0 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.3 | 3 |
| Obronione Break Pointy | 49.1% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 53.8% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 51.2% | 35.9% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (9)
Ostatnie 20 (9)
Ostatnie 10 (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 74.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 53.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.9% |
| Asy / Mecz | 0.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 49.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 53.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 95.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 63% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 74.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 53.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.9% |
| Asy / Mecz | 0.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 49.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 53.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 95.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 63% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 74.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 53.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.9% |
| Asy / Mecz | 0.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 49.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 53.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 95.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 63% |
Statystyki by Surface
Twarda (7)
Trawa (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 74.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 53.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.9% |
| Asy / Mecz | 0.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.3 |
| Obronione Break Pointy | 49.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 53.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 0 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.9% |