Kosuke Shibano Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
L
L
L
L
L
7
Przeanalizowane Mecze
57.1%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
O18.5 |
8.3/10 | |
03:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
3.8/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 167 |
2 |
3.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.7/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
55 77 |
2 |
4.1/10 | |
21:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.7/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Kosuke Shibano – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Kosuke Shibano Nasz algorytm AI przeanalizował 7 meczów z udziałem Kosuke Shibano, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 57.1%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (24) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 71.6% | 67% | 67% |
| 1. Serwis Wygrany | 45.2% | 60.6% | 60.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 58.6% | 52.7% | 52.7% |
| Asy / Mecz | 1.1 | 1.1 | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.1 | 2.4 | 2.2 |
| Obronione Break Pointy | 50% | 53% | 53% |
| Skonwertowane Break Pointy | 42.9% | 35.9% | 35.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.1% | 42.4% | 42.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 325.5% | 99.1% | 103.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 82.4% | 63.2% | 63.2% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (24) |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.7% |
| Asy / Mecz | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.2 |
| Obronione Break Pointy | 53% |
| Skonwertowane Break Pointy | 35.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.4% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (24)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.7% |
| Asy / Mecz | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.2 |
| Obronione Break Pointy | 53% |
| Skonwertowane Break Pointy | 35.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 103.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 63.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.7% |
| Asy / Mecz | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.4 |
| Obronione Break Pointy | 53% |
| Skonwertowane Break Pointy | 35.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 99.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 63.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 71.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 45.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 58.6% |
| Asy / Mecz | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 42.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 325.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 82.4% |
Statystyki by Surface
Twarda (24)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.7% |
| Asy / Mecz | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.2 |
| Obronione Break Pointy | 53% |
| Skonwertowane Break Pointy | 35.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.4% |