Laura Hietaranta Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#416
Ostatnia Forma
W
L
W
W
L
14
Przeanalizowane Mecze
64.3%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
644 466 |
O19.5 |
8.6/10 | |
04:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.7/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
10/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
7.9/10 | |
09:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.3/10 | |
09:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.1/10 | |
09:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
1.8/10 | |
09:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
467 645 |
O19.5 |
9.1/10 | |
10:40 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
562 746 |
O20.5 |
7.3/10 | |
09:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
5.5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.8/10 | |
17:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 625 |
O20.5 |
7.1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2.1/10 | |
11:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
U20.5 |
5.3/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 366 |
|
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Laura Hietaranta – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Laura Hietaranta Nasz algorytm AI przeanalizował 14 meczów z udziałem Laura Hietaranta, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 64.3%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (53) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 62.9% | 62.9% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 53.6% | 53.6% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 45.5% | 45.5% |
| Asy / Mecz | 0.5 | 0.7 | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.8 | 2.9 | 3 |
| Obronione Break Pointy | - | 62.5% | 62.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 18.2% | 18.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 49.7% | 45.8% | 45.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | - | 692.1% | 1232.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 106.1% | 92.6% | 92.6% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (11) | Mączka (42) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 62.9% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 53.6% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 45.5% |
| Asy / Mecz | 1.4 | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 | 3 |
| Obronione Break Pointy | - | 62.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 18.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 56.2% | 45% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (53)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 53.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.5% |
| Asy / Mecz | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Obronione Break Pointy | 62.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 1232.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 92.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 53.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.5% |
| Asy / Mecz | 0.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.9 |
| Obronione Break Pointy | 62.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 692.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 92.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 0.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.8 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 49.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 106.1% |
Statystyki by Surface
Twarda (11)
Mączka (42)
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 56.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 53.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.5% |
| Asy / Mecz | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Obronione Break Pointy | 62.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45% |