Lawrence Bataljin Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1318
Wiek29
Wzrost5'8"
Waga150 lb
RękaPraworęczny
Ostatnia Forma
L
L
W
L
L
4
Przeanalizowane Mecze
50%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U22.5 |
4.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:15 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
2.6/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
|
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Lawrence Bataljin – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Lawrence Bataljin to 29-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 1318. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 4 meczów z udziałem Lawrence Bataljin, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 50%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (23) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 67% | 66.3% | 66.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.4% | 57.8% | 57.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.1% | 43.6% | 43.6% |
| Asy / Mecz | 0.8 | 0.8 | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.7 | 4.3 | 4.1 |
| Obronione Break Pointy | 42.9% | 48.9% | 48.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 4.3% | 5.5% | 5.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 31.1% | 31.1% | 31.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 79.7% | 91.1% | 112.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 50.7% | 49.2% | 49.2% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (12) | Mączka (11) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 62.7% | 69.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.4% | 56.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.7% | 40.4% |
| Asy / Mecz | 0.7 | 0.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4 | 4.3 |
| Obronione Break Pointy | 38.9% | 55.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% | 10% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 33.5% | 27% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (23)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 57.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.6% |
| Asy / Mecz | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.1 |
| Obronione Break Pointy | 48.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 5.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 31.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 112.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 57.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.6% |
| Asy / Mecz | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.3 |
| Obronione Break Pointy | 48.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 5.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 31.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 91.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.1% |
| Asy / Mecz | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.7 |
| Obronione Break Pointy | 42.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 4.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 31.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 79.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 50.7% |
Statystyki by Surface
Twarda (12)
Mączka (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.7% |
| Asy / Mecz | 0.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4 |
| Obronione Break Pointy | 38.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 33.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 69.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 56.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.4% |
| Asy / Mecz | 0.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.3 |
| Obronione Break Pointy | 55.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 10% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 27% |