Liam Krall Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1240
Wiek23
Wzrost6'3"
Waga190 lb
RękaPraworęczny
Ostatnia Forma
L
W
W
L
L
8
Przeanalizowane Mecze
50%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 641 |
1 |
4.4/10 | |
17:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 463 |
O19.5 |
7.9/10 | |
17:35 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.2/10 | |
19:15 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
3.7/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:15 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8/10 | |
16:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.6/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Liam Krall – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Liam Krall to 23-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 1240. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 8 meczów z udziałem Liam Krall, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 50%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (31) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 58% | 58% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 70.6% | 70.6% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 52.2% | 52.2% |
| Asy / Mecz | 2.2 | 3.1 | 3.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.4 | 4.1 | 3.9 |
| Obronione Break Pointy | - | 63% | 63% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 37.1% | 37.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.6% | 43.8% | 43.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | - | 124.8% | 145.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 94.8% | 68.5% | 68.5% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (19) | Mączka (11) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 58% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 70.6% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 52.2% | - |
| Asy / Mecz | 3.5 | 2.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.3 | 5 |
| Obronione Break Pointy | 63% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 37.1% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.2% | 43.3% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (31)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58% |
| 1. Serwis Wygrany | 70.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.2% |
| Asy / Mecz | 3.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.9 |
| Obronione Break Pointy | 63% |
| Skonwertowane Break Pointy | 37.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 145.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 68.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58% |
| 1. Serwis Wygrany | 70.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.2% |
| Asy / Mecz | 3.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.1 |
| Obronione Break Pointy | 63% |
| Skonwertowane Break Pointy | 37.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 124.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 68.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 2.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.4 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 94.8% |
Statystyki by Surface
Twarda (19)
Mączka (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58% |
| 1. Serwis Wygrany | 70.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.2% |
| Asy / Mecz | 3.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.3 |
| Obronione Break Pointy | 63% |
| Skonwertowane Break Pointy | 37.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 2.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.3% |