Lorenzo Sciahbasi Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#624
Wiek19
Wzrost6'2"
Waga161 lb
RękaPraworęczny
Ostatnia Forma
W
W
L
W
L
3
Przeanalizowane Mecze
33.3%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:45 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
6/10 | |
09:50 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
5.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:25 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 624 |
1 |
5.2/10 | |
09:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
743 666 |
|
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
633 366 |
|
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Lorenzo Sciahbasi – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Lorenzo Sciahbasi to 19-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 624. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 3 meczów z udziałem Lorenzo Sciahbasi, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 33.3%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (30) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 58.5% | 58.5% | 58.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 68.7% | 68.7% | 68.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.5% | 46.5% | 46.5% |
| Asy / Mecz | 6.7 | 5.3 | 4.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.1 | 3 | 2.9 |
| Obronione Break Pointy | 64.3% | 64.3% | 64.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 20.5% | 20.5% | 20.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.5% | 35.5% | 35.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 63.7% | 136.3% | 200.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 47.5% | 47.5% | 47.5% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (9) | Mączka (21) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 58.5% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 68.7% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 46.5% | - |
| Asy / Mecz | 6.8 | 3.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 | 2.8 |
| Obronione Break Pointy | 64.3% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 20.5% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.5% | - |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (30)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 68.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.5% |
| Asy / Mecz | 4.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.9 |
| Obronione Break Pointy | 64.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 20.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 200.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 47.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 68.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.5% |
| Asy / Mecz | 5.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Obronione Break Pointy | 64.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 20.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 136.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 47.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 68.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.5% |
| Asy / Mecz | 6.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.1 |
| Obronione Break Pointy | 64.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 20.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 63.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 47.5% |
Statystyki by Surface
Twarda (9)
Mączka (21)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 68.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.5% |
| Asy / Mecz | 6.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 |
| Obronione Break Pointy | 64.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 20.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 3.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.8 |