Luka Talan Lopatic Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1423
Ostatnia Forma
W
L
L
L
L
5
Przeanalizowane Mecze
80%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:12 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
746 662 |
1 |
6.6/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
612 366 |
2 |
7.4/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
10/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
367 635 |
1 |
3.3/10 | |
08:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 562 |
1 |
1.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
633 366 |
|
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Luka Talan Lopatic – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Luka Talan Lopatic Nasz algorytm AI przeanalizował 5 meczów z udziałem Luka Talan Lopatic, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 80%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (16) | Ostatnie 52 Tygodnie (16) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 67.7% | 67.7% | 67.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.1% | 65.1% | 65.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 64.6% | 64.6% | 64.6% |
| Asy / Mecz | 1.9 | 1.8 | 1.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.3 | 3.8 | 3.8 |
| Obronione Break Pointy | 70.4% | 70.4% | 70.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.8% | 30.8% | 30.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.6% | 41.6% | 41.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 72.8% | 111% | 111% |
| Łączne Wygrane Punkty | 53.5% | 53.5% | 53.5% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (10) | Mączka (6) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 67.7% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 65.1% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 64.6% | - |
| Asy / Mecz | 1.9 | 1.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 | 4.2 |
| Obronione Break Pointy | 70.4% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.8% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.6% | - |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (16)
Ostatnie 20 (16)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 64.6% |
| Asy / Mecz | 1.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 |
| Obronione Break Pointy | 70.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 111% |
| Łączne Wygrane Punkty | 53.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 64.6% |
| Asy / Mecz | 1.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 |
| Obronione Break Pointy | 70.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 111% |
| Łączne Wygrane Punkty | 53.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 64.6% |
| Asy / Mecz | 1.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.3 |
| Obronione Break Pointy | 70.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 72.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 53.5% |
Statystyki by Surface
Twarda (10)
Mączka (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 64.6% |
| Asy / Mecz | 1.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 70.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 1.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.2 |