Marc-Andrea Huesler Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
Typy Tenisowe
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 63 |
1 |
10/10 | |
10:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 636 |
O20.5 |
8/10 | |
10:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 634 |
O19.5 |
8.5/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.2/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:35 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U26.5 |
5.6/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:40 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U25.5 |
8.6/10 | |
22:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
647 266 |
O18.5 |
9.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:20 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
564 736 |
O20.5 |
9.7/10 | |
12:35 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
642 466 |
2 |
6.2/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:35 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
732 566 |
O20.5 |
7.9/10 | |
16:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
1.5/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
645 267 |
O21.5 |
7.2/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:55 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 732 |
O19.5 |
8.3/10 | |
18:15 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
644 466 |
O9.5 |
7.8/10 | |
16:40 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
277 655 |
O9.5 |
7.7/10 | |
17:35 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
733 666 |
O19.5 |
8.6/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:40 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
|
||
08:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
|
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:40 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
|
O Marc-Andrea Huesler – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Marc-Andrea Huesler to 29-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 283. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 17 meczów z udziałem Marc-Andrea Huesler, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 47.1%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (49) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 57.6% | 60.4% | 61.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 74.5% | 73.7% | 73.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 51.8% | 53.6% | 51.5% |
| Asy / Mecz | 8.2 | 8.4 | 8.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 | 3 | 2.8 |
| Obronione Break Pointy | 64.8% | 65.3% | 64.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 20.2% | 17.5% | 15% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 36.9% | 35.3% | 35.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 64.8% | 65.8% | 64.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 50.7% | 50.4% | 50.3% |
| Statystyka | Twarda (33) | Mączka (10) | Trawa (5) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 62.4% | 53.8% | 64.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 74.5% | 71.3% | 71.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 53.3% | 48.3% | 49.4% |
| Asy / Mecz | 9.8 | 5.3 | 9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.6 | 3.1 | 3.6 |
| Obronione Break Pointy | 61.4% | 68.6% | 64% |
| Skonwertowane Break Pointy | 15.4% | 19.8% | 7.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 34.6% | 41.3% | 31.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 61.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 73.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 51.5% |
| Asy / Mecz | 8.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.8 |
| Obronione Break Pointy | 64.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 15% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 64.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 73.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 53.6% |
| Asy / Mecz | 8.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Obronione Break Pointy | 65.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 17.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 65.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 57.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 74.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 51.8% |
| Asy / Mecz | 8.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 64.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 20.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 36.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 64.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 74.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 53.3% |
| Asy / Mecz | 9.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.6 |
| Obronione Break Pointy | 61.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 15.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 34.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 53.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 71.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 48.3% |
| Asy / Mecz | 5.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.1 |
| Obronione Break Pointy | 68.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 19.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 71.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 49.4% |
| Asy / Mecz | 9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.6 |
| Obronione Break Pointy | 64% |
| Skonwertowane Break Pointy | 7.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 31.2% |