Mariam Atia Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1415
Ostatnia Forma
L
L
W
3
Przeanalizowane Mecze
100%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Krecz |
| 1
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
7.8/10 | |
10:37 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:52 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
7.5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
8/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Mariam Atia – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Mariam Atia Nasz algorytm AI przeanalizował 3 meczów z udziałem Mariam Atia, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 100%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (22) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 72.2% | 72% | 72% |
| 1. Serwis Wygrany | 44.4% | 43.1% | 43.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 29.3% | 27.5% | 27.5% |
| Asy / Mecz | 0.4 | 0.4 | 0.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.8 | 3.2 | 3 |
| Obronione Break Pointy | 40.5% | 38.7% | 38.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 29.5% | 26.5% | 26.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.7% | 41.2% | 41.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 66.3% | 58.7% | 58.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 52.8% | 48.9% | 48.9% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (22) |
|---|---|
| 1. Serwis % | 72% |
| 1. Serwis Wygrany | 43.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 27.5% |
| Asy / Mecz | 0.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Obronione Break Pointy | 38.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 26.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.2% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (22)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 72% |
| 1. Serwis Wygrany | 43.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 27.5% |
| Asy / Mecz | 0.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Obronione Break Pointy | 38.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 26.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 58.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 72% |
| 1. Serwis Wygrany | 43.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 27.5% |
| Asy / Mecz | 0.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 |
| Obronione Break Pointy | 38.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 26.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 58.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 72.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 44.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 29.3% |
| Asy / Mecz | 0.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.8 |
| Obronione Break Pointy | 40.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 29.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 66.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 52.8% |
Statystyki by Surface
Twarda (22)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 72% |
| 1. Serwis Wygrany | 43.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 27.5% |
| Asy / Mecz | 0.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Obronione Break Pointy | 38.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 26.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.2% |