Maxence Beauge Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
Typy Tenisowe
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
5.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:38 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
U22.5 |
2.9/10 | |
11:35 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
4.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
5.2/10 | |
13:39 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.5/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:15 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U23.5 |
5.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
4.2/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:20 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 54 |
1 |
8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.6/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
5.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
|
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 564 |
|
O Maxence Beauge – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Maxence Beauge to 25-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 639. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 10 meczów z udziałem Maxence Beauge, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 70%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (55) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 60.2% | 60.1% | 59.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 76.5% | 77.9% | 71.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 55.6% | 59.8% | 52.7% |
| Asy / Mecz | 8.1 | 6.8 | 6.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.3 | 2.1 | 2 |
| Obronione Break Pointy | 66.7% | 65% | 58.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 22.2% | 40.8% | 25.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 36.9% | 40.2% | 38.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 407.1% | 158.7% | 165.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 87.7% | 75.2% | 62.7% |
| Statystyka | Twarda (28) | Mączka (26) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 57.7% | 62.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 72% | 71.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 49% | 56.8% |
| Asy / Mecz | 9.8 | 3.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.4 | 1.5 |
| Obronione Break Pointy | 62.2% | 55.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 15.1% | 34.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.1% | 43.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 59.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 71.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.7% |
| Asy / Mecz | 6.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2 |
| Obronione Break Pointy | 58.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 165.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 62.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 77.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 59.8% |
| Asy / Mecz | 6.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 65% |
| Skonwertowane Break Pointy | 40.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 158.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 75.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 76.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 55.6% |
| Asy / Mecz | 8.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.3 |
| Obronione Break Pointy | 66.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 22.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 36.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 407.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 87.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 57.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 72% |
| 2. Serwis Wygrany | 49% |
| Asy / Mecz | 9.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.4 |
| Obronione Break Pointy | 62.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 15.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 71.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 56.8% |
| Asy / Mecz | 3.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.5 |
| Obronione Break Pointy | 55.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.7% |