Nico Hipfl Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1355
Wiek19
Ostatnia Forma
L
L
W
W
L
8
Przeanalizowane Mecze
75%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U21.5 |
5.8/10 | |
13:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
64 76 |
O20.5 |
2.1/10 | |
14:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
U20.5 |
6.7/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:05 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8.5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
656 277 |
O19.5 |
9.2/10 | |
16:07 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
576 753 |
1 |
7.1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
657 276 |
1 |
8.4/10 | |
10:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.3/10 |
O Nico Hipfl – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Nico Hipfl to 19-letni profesjonalny tenisista. Nasz algorytm AI przeanalizował 8 meczów z udziałem Nico Hipfl, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 75%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (25) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 57.5% | 53% | 53% |
| 1. Serwis Wygrany | 67.4% | 67.5% | 67.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.1% | 40.4% | 40.4% |
| Asy / Mecz | 2.4 | 4.8 | 4.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.7 | 2.7 | 2.5 |
| Obronione Break Pointy | 55.6% | 66.7% | 66.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 9.1% | 12.5% | 12.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45.3% | 42.5% | 42.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 448.8% | 219.4% | 264.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 94.1% | 79.4% | 79.4% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (1) | Mączka (14) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 53% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 67.5% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 40.4% |
| Asy / Mecz | 5 | 3.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4 | 3.2 |
| Obronione Break Pointy | - | 66.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 12.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | - | 38.2% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (25)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 53% |
| 1. Serwis Wygrany | 67.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.4% |
| Asy / Mecz | 4.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.5 |
| Obronione Break Pointy | 66.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 12.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 264.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 79.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 53% |
| 1. Serwis Wygrany | 67.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.4% |
| Asy / Mecz | 4.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.7 |
| Obronione Break Pointy | 66.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 12.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 219.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 79.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 57.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 67.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.1% |
| Asy / Mecz | 2.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.7 |
| Obronione Break Pointy | 55.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 9.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 448.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 94.1% |
Statystyki by Surface
Twarda (1)
Mączka (14)
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4 |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 53% |
| 1. Serwis Wygrany | 67.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.4% |
| Asy / Mecz | 3.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 |
| Obronione Break Pointy | 66.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 12.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.2% |