Nicole Fossa Huergo Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#459
Wiek30
RękaPraworęczny
Ostatnia Forma
L
W
L
L
L
6
Przeanalizowane Mecze
66.7%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:45 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.4/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 466 |
O19.5 |
5.9/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
O8.5 |
7.7/10 | |
07:20 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 636 |
O8.5 |
9.9/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.6/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 561 |
1 |
5.6/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:10 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
|
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Nicole Fossa Huergo – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Nicole Fossa Huergo to 30-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 459. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 6 meczów z udziałem Nicole Fossa Huergo, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 66.7%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (33) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 65.4% | 64.8% | 65.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 51.2% | 58.8% | 57.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.8% | 39.9% | 41.5% |
| Asy / Mecz | 1.3 | 2 | 1.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.2 | 5.7 | 5.1 |
| Obronione Break Pointy | 49.4% | 50% | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 29.5% | 29.8% | 30.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40% | 39.8% | 40.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 48% | 54.8% | 58% |
| Łączne Wygrane Punkty | 44% | 46.3% | 46.3% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (11) | Mączka (21) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 63.1% | 67.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 68.6% | 50.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 43% | 39.5% |
| Asy / Mecz | 3 | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.1 | 5.1 |
| Obronione Break Pointy | 51.9% | 47.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.2% | 30.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.2% | 40.7% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (33)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 57.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.5% |
| Asy / Mecz | 1.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.1 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 58% |
| Łączne Wygrane Punkty | 46.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 39.9% |
| Asy / Mecz | 2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.7 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 29.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 54.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 46.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 51.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.8% |
| Asy / Mecz | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.2 |
| Obronione Break Pointy | 49.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 29.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40% |
| Utrzymanie Serwisu % | 48% |
| Łączne Wygrane Punkty | 44% |
Statystyki by Surface
Twarda (11)
Mączka (21)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 68.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 43% |
| Asy / Mecz | 3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.1 |
| Obronione Break Pointy | 51.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 50.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 39.5% |
| Asy / Mecz | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.1 |
| Obronione Break Pointy | 47.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.7% |