Noah Thurner Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1211
Wiek25
Ostatnia Forma
W
W
L
L
L
8
Przeanalizowane Mecze
50%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:38 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
465 647 |
2 |
2.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.4/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
661 736 |
2 |
4.5/10 | |
07:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
464 646 |
O21.5 |
6.3/10 | |
07:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 467 |
2 |
7.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
6.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
54 76 |
2 |
9/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
1.1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Noah Thurner – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Noah Thurner to 25-letni profesjonalny tenisista. Nasz algorytm AI przeanalizował 8 meczów z udziałem Noah Thurner, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 50%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (38) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 65.6% | 64.7% | 64.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 82.9% | 82.2% | 82.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.7% | 53.7% | 53.7% |
| Asy / Mecz | 3.9 | 5.3 | 4.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.5 | 5.5 | 5.2 |
| Obronione Break Pointy | 50% | 33.3% | 33.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 16% | 21.7% | 21.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 34.9% | 35.9% | 35.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 196.9% | 131% | 270.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 73.9% | 66.5% | 66.5% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (16) | Mączka (17) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 64.7% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 82.2% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 53.7% | - |
| Asy / Mecz | 5.6 | 2.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.6 | 4.8 |
| Obronione Break Pointy | 33.3% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 21.7% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.5% | 40.6% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (38)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 82.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 53.7% |
| Asy / Mecz | 4.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.2 |
| Obronione Break Pointy | 33.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 21.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 270.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 66.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 82.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 53.7% |
| Asy / Mecz | 5.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.5 |
| Obronione Break Pointy | 33.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 21.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 131% |
| Łączne Wygrane Punkty | 66.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 82.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.7% |
| Asy / Mecz | 3.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.5 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 16% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 34.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 196.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 73.9% |
Statystyki by Surface
Twarda (16)
Mączka (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 82.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 53.7% |
| Asy / Mecz | 5.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.6 |
| Obronione Break Pointy | 33.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 21.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 2.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.8 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.6% |