Patricia Georgiana Goina Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1023
Ostatnia Forma
L
L
L
L
L
4
Przeanalizowane Mecze
75%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5.6/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U20.5 |
4.6/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:15 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 12 |
1 |
4.4/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
||
08:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
|
O Patricia Georgiana Goina – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Patricia Georgiana Goina Nasz algorytm AI przeanalizował 4 meczów z udziałem Patricia Georgiana Goina, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 75%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (52) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 64.5% | 59.8% | 60.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 57% | 63.1% | 64.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 41% | 48% | 46.2% |
| Asy / Mecz | 1.3 | 1.8 | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.4 | 2.6 | 2.5 |
| Obronione Break Pointy | 50% | 55.4% | 53.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 41.4% | 38.9% | 42.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.1% | 44.3% | 45.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 67.6% | 64% | 71.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 53.8% | 53.4% | 53.2% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (18) | Mączka (33) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 59.6% | 61.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 69.2% | 58.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.1% | 38.2% |
| Asy / Mecz | 1.9 | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.1 | 2.7 |
| Obronione Break Pointy | 64.4% | 44.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 43.5% | 40.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47.4% | 44.2% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (52)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.2% |
| Asy / Mecz | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.5 |
| Obronione Break Pointy | 53.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 42.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 71.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 53.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 59.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 63.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 48% |
| Asy / Mecz | 1.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.6 |
| Obronione Break Pointy | 55.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 38.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 64% |
| Łączne Wygrane Punkty | 53.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 57% |
| 2. Serwis Wygrany | 41% |
| Asy / Mecz | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.4 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 41.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 67.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 53.8% |
Statystyki by Surface
Twarda (18)
Mączka (33)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 59.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 69.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.1% |
| Asy / Mecz | 1.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 64.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 43.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 61.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 38.2% |
| Asy / Mecz | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.7 |
| Obronione Break Pointy | 44.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 40.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.2% |