Pierluigi Basile Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#677
Wiek18
Wzrost6'2"
Waga170 lb
RękaPraworęczny
Ostatnia Forma
L
W
L
L
L
10
Przeanalizowane Mecze
90%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 463 |
1 |
5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:15 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.7/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.6/10 | |
11:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
3.5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:40 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
7.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
4.2/10 | |
10:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
731 666 |
2 |
4.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.4/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:35 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:25 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Pierluigi Basile – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Pierluigi Basile to 18-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 677. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 10 meczów z udziałem Pierluigi Basile, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 90%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (25) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 60.1% | 58.9% | 60.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 69.7% | 66.8% | 68.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 50% | 46.2% | 51.8% |
| Asy / Mecz | 4 | 4 | 4.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.9 | 3.5 | 3 |
| Obronione Break Pointy | 69% | 62.3% | 64.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 15.6% | 15.1% | 13.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.7% | 35.7% | 36.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 133.8% | 90.2% | 82.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 68.2% | 56.8% | 56.2% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (9) | Mączka (16) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 59.4% | 61.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.1% | 69.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 49.6% | 52.7% |
| Asy / Mecz | 4.6 | 4.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 | 2.9 |
| Obronione Break Pointy | 67.6% | 62.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 14.3% | 13.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 32.3% | 38% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (25)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 68.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 51.8% |
| Asy / Mecz | 4.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Obronione Break Pointy | 64.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 13.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 36.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 82.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 56.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.2% |
| Asy / Mecz | 4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 62.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 15.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 90.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 56.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 69.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 50% |
| Asy / Mecz | 4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.9 |
| Obronione Break Pointy | 69% |
| Skonwertowane Break Pointy | 15.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 133.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 68.2% |
Statystyki by Surface
Twarda (9)
Mączka (16)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 59.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 49.6% |
| Asy / Mecz | 4.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 |
| Obronione Break Pointy | 67.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 14.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 32.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 61.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 69.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.7% |
| Asy / Mecz | 4.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.9 |
| Obronione Break Pointy | 62.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 13.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38% |