Radovan Michalik Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1357
Wiek22
Ostatnia Forma
L
1
Przeanalizowane Mecze
100%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
9.5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Radovan Michalik – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Radovan Michalik to 22-letni profesjonalny tenisista. Nasz algorytm AI przeanalizował 1 meczów z udziałem Radovan Michalik, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 100%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (53) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 61.3% | 59.8% | 58.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.8% | 67% | 68.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.6% | 42.1% | 46% |
| Asy / Mecz | 2.1 | 2.8 | 3.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 | 4 | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 50% | 52.4% | 53.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 4.1% | 11% | 14% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 29.1% | 30.5% | 31.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 80.1% | 69.3% | 70.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 51.9% | 49.3% | 48.7% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (24) | Mączka (21) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 58.8% | 54% |
| 1. Serwis Wygrany | 69.6% | 70.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.2% | 48.4% |
| Asy / Mecz | 4.1 | 2.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 | 3.2 |
| Obronione Break Pointy | 55.2% | 37.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 15.8% | 8.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 31.9% | 33.5% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (53)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 68.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 46% |
| Asy / Mecz | 3.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 53.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 14% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 31.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 70.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 59.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 67% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.1% |
| Asy / Mecz | 2.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4 |
| Obronione Break Pointy | 52.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 11% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 30.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 69.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 49.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 61.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.6% |
| Asy / Mecz | 2.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 4.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 29.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 80.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 51.9% |
Statystyki by Surface
Twarda (24)
Mączka (21)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 69.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.2% |
| Asy / Mecz | 4.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 |
| Obronione Break Pointy | 55.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 15.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 31.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 54% |
| 1. Serwis Wygrany | 70.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 48.4% |
| Asy / Mecz | 2.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 |
| Obronione Break Pointy | 37.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 8.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 33.5% |