Sera Nishimoto Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1216
Ostatnia Forma
L
L
L
W
L
6
Przeanalizowane Mecze
100%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
166 624 |
1 |
4.2/10 | |
05:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 623 |
1 |
3.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
9/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:38 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
166 634 |
1 |
4.1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
1.7/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Sera Nishimoto – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Sera Nishimoto Nasz algorytm AI przeanalizował 6 meczów z udziałem Sera Nishimoto, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 100%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (27) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 68.8% | 68.8% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 59.7% | 59.7% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 52.7% | 52.7% |
| Asy / Mecz | 1.6 | 1.6 | 1.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.9 | 3.7 | 3.6 |
| Obronione Break Pointy | - | 55.6% | 55.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 51.7% | 51.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42% | 43.9% | 43.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | - | 207.9% | 241.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 95.5% | 71.5% | 71.5% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (21) |
|---|---|
| 1. Serwis % | 68.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.7% |
| Asy / Mecz | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.3 |
| Obronione Break Pointy | 55.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 51.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.8% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (27)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 68.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.7% |
| Asy / Mecz | 1.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.6 |
| Obronione Break Pointy | 55.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 51.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 241.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 71.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 68.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.7% |
| Asy / Mecz | 1.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.7 |
| Obronione Break Pointy | 55.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 51.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 207.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 71.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 1.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.9 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42% |
| Łączne Wygrane Punkty | 95.5% |
Statystyki by Surface
Twarda (21)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 68.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.7% |
| Asy / Mecz | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.3 |
| Obronione Break Pointy | 55.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 51.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.8% |