Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#520
Wiek23
Ostatnia Forma
L
W
L
W
L
7
Przeanalizowane Mecze
42.9%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.2/10 | |
10:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
8.7/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.8/10 | |
06:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
067 625 |
O20.5 |
6.1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
6.5/10 | |
04:30 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
21 66 |
U20.5 |
7.1/10 | |
07:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.9/10 |
O Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty to 23-letni profesjonalny tenisista. Nasz algorytm AI przeanalizował 7 meczów z udziałem Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 42.9%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (13) | Ostatnie 52 Tygodnie (13) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 61.5% | 61.5% | 61.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.1% | 64.1% | 64.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 36.9% | 36.9% | 36.9% |
| Asy / Mecz | 5.6 | 5.3 | 5.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Obronione Break Pointy | 61.7% | 61.7% | 61.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34.1% | 34.1% | 34.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.6% | 40.6% | 40.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 72.2% | 86.4% | 86.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 47.8% | 47.8% | 47.8% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (13) |
|---|---|
| 1. Serwis % | 61.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 36.9% |
| Asy / Mecz | 5.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.2 |
| Obronione Break Pointy | 61.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.6% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (13)
Ostatnie 20 (13)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 61.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 36.9% |
| Asy / Mecz | 5.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.2 |
| Obronione Break Pointy | 61.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 86.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 47.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 61.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 36.9% |
| Asy / Mecz | 5.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.2 |
| Obronione Break Pointy | 61.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 86.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 47.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 61.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 36.9% |
| Asy / Mecz | 5.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.2 |
| Obronione Break Pointy | 61.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 72.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 47.8% |
Statystyki by Surface
Twarda (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 61.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 36.9% |
| Asy / Mecz | 5.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.2 |
| Obronione Break Pointy | 61.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.6% |