Simona Ogescu Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#951
Ostatnia Forma
L
L
L
W
L
3
Przeanalizowane Mecze
66.7%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 361 |
O20.5 |
4.5/10 | |
02:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.5/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:39 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.8/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 621 |
|
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
561 726 |
|
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Simona Ogescu – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Simona Ogescu Nasz algorytm AI przeanalizował 3 meczów z udziałem Simona Ogescu, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 66.7%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (52) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 59% | 58.4% | 58.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.6% | 60.8% | 61.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 37.9% | 39.8% | 40.7% |
| Asy / Mecz | 0.9 | 1.4 | 1.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.9 | 4.9 | 4.4 |
| Obronione Break Pointy | 48.4% | 42.6% | 48.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 49.3% | 43.5% | 40.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47% | 46.3% | 45.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 73.3% | 61.6% | 70.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 58.5% | 53.3% | 47.2% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (13) | Mączka (38) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 58.8% | 58.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.1% | 61.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.6% | 40.7% |
| Asy / Mecz | 1.2 | 1.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 | 4.8 |
| Obronione Break Pointy | 51.1% | 47.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 35.6% | 43.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.1% | 46.6% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (52)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.7% |
| Asy / Mecz | 1.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.4 |
| Obronione Break Pointy | 48.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 40.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 70.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 47.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 39.8% |
| Asy / Mecz | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.9 |
| Obronione Break Pointy | 42.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 43.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 46.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 61.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 53.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 59% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 37.9% |
| Asy / Mecz | 0.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.9 |
| Obronione Break Pointy | 48.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 49.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47% |
| Utrzymanie Serwisu % | 73.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 58.5% |
Statystyki by Surface
Twarda (13)
Mączka (38)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.6% |
| Asy / Mecz | 1.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 |
| Obronione Break Pointy | 51.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 35.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.7% |
| Asy / Mecz | 1.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.8 |
| Obronione Break Pointy | 47.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 43.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 46.6% |