Stephanos Schinas Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
L
L
L
3
Przeanalizowane Mecze
100%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 627 |
2 |
8/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Stephanos Schinas – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Stephanos Schinas Nasz algorytm AI przeanalizował 3 meczów z udziałem Stephanos Schinas, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 100%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (22) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 56.1% | 57.2% | 57.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.8% | 58.8% | 58.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.3% | 40.6% | 39.7% |
| Asy / Mecz | 1.2 | 1.4 | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.4 | 6 | 6.4 |
| Obronione Break Pointy | 38.9% | 44.4% | 43.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.4% | 24.6% | 26.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37.1% | 37.5% | 38.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 78.4% | 59.3% | 60.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 53.4% | 46.1% | 46.3% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (7) | Mączka (14) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 48.6% | 58.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 44.2% | 60.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 34.5% | 40.5% |
| Asy / Mecz | 1 | 1.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.7 | 6.4 |
| Obronione Break Pointy | 29.4% | 45.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 21.4% | 27.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 32% | 40.5% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (22)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 57.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 39.7% |
| Asy / Mecz | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.4 |
| Obronione Break Pointy | 43.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 26.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 60.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 46.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 57.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.6% |
| Asy / Mecz | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6 |
| Obronione Break Pointy | 44.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 24.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 59.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 46.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 56.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.3% |
| Asy / Mecz | 1.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.4 |
| Obronione Break Pointy | 38.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 78.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 53.4% |
Statystyki by Surface
Twarda (7)
Mączka (14)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 48.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 44.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 34.5% |
| Asy / Mecz | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.7 |
| Obronione Break Pointy | 29.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 21.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 32% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.5% |
| Asy / Mecz | 1.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.4 |
| Obronione Break Pointy | 45.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 27.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.5% |