Teodor Davidov Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
L
W
L
L
L
7
Przeanalizowane Mecze
57.1%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U22.5 |
3.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:55 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
1 |
5.8/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1/10 | |
16:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
643 466 |
O19.5 |
5.1/10 | |
17:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
1.7/10 | |
15:15 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.8/10 | |
15:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8.4/10 |
O Teodor Davidov – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Teodor Davidov Nasz algorytm AI przeanalizował 7 meczów z udziałem Teodor Davidov, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 57.1%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (19) | Ostatnie 52 Tygodnie (19) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 60.1% | 60.1% | 60.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 56.6% | 58.8% | 58.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.2% | 49.2% | 49.2% |
| Asy / Mecz | 1.4 | 1.3 | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.3 | 4 | 4 |
| Obronione Break Pointy | 52.5% | 51.1% | 51.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% | 0% | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38% | 38% | 38% |
| Utrzymanie Serwisu % | 70.3% | 61.7% | 61.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 29.1% | 12.9% | 12.9% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Mączka (13) |
|---|---|
| 1. Serwis % | 59.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 57.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.2% |
| Asy / Mecz | 1.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.2 |
| Obronione Break Pointy | 47.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (19)
Ostatnie 20 (19)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 49.2% |
| Asy / Mecz | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4 |
| Obronione Break Pointy | 51.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38% |
| Utrzymanie Serwisu % | 61.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 12.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 49.2% |
| Asy / Mecz | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4 |
| Obronione Break Pointy | 51.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38% |
| Utrzymanie Serwisu % | 61.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 12.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 56.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.2% |
| Asy / Mecz | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.3 |
| Obronione Break Pointy | 52.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38% |
| Utrzymanie Serwisu % | 70.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 29.1% |
Statystyki by Surface
Mączka (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 59.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 57.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.2% |
| Asy / Mecz | 1.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.2 |
| Obronione Break Pointy | 47.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38% |