Tommaso Compagnucci Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
Typy Tenisowe
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
U22.5 |
4/10 | |
13:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
273 656 |
O21.5 |
6/10 | |
08:11 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U22.5 |
7.2/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
5.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:07 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.6/10 | |
09:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.5/10 | |
10:40 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6.9/10 | |
12:45 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U22.5 |
6.3/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.2/10 | |
09:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.5/10 | |
09:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.5/10 | |
09:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7.5/10 | |
10:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.6/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U22.5 |
5.2/10 | |
10:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
4.1/10 | |
09:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
2.3/10 | |
09:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
1.6/10 | |
15:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.3/10 | |
18:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
7.2/10 |
O Tommaso Compagnucci – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Tommaso Compagnucci to 26-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 393. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 32 meczów z udziałem Tommaso Compagnucci, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 78.1%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (72) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 67% | 67% | 65.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 57.6% | 57.6% | 63.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 48.3% | 48.3% | 44.9% |
| Asy / Mecz | 1.8 | 1.7 | 2.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.2 | 1 | 1.4 |
| Obronione Break Pointy | 76.5% | 76.5% | 61.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 11.1% | 11.1% | 25.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45.2% | 46.2% | 45.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 381.8% | 709.1% | 147.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 85.4% | 93.8% | 67.1% |
| Statystyka | Twarda (3) | Mączka (69) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 66.7% | 65.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 57.1% | 63.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.6% | 44.7% |
| Asy / Mecz | 3.3 | 2.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 | 1.3 |
| Obronione Break Pointy | 66.7% | 61.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% | 27.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 21.3% | 46.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 63.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.9% |
| Asy / Mecz | 2.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.4 |
| Obronione Break Pointy | 61.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 147.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 67.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67% |
| 1. Serwis Wygrany | 57.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 48.3% |
| Asy / Mecz | 1.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1 |
| Obronione Break Pointy | 76.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 11.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 46.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 709.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 93.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67% |
| 1. Serwis Wygrany | 57.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 48.3% |
| Asy / Mecz | 1.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.2 |
| Obronione Break Pointy | 76.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 11.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 381.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 85.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 57.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.6% |
| Asy / Mecz | 3.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Obronione Break Pointy | 66.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 21.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 63.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.7% |
| Asy / Mecz | 2.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.3 |
| Obronione Break Pointy | 61.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 27.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 46.2% |