Tomohiro Masabayashi Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1260
Wiek27
Wzrost5'7"
Waga154 lb
RękaPraworęczny
Ostatnia Forma
L
L
L
W
L
8
Przeanalizowane Mecze
87.5%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:15 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.2/10 | |
04:35 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
8.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:45 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4.1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
3.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
623 266 |
2 |
6.4/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
621 466 |
2 |
8/10 | |
03:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Tomohiro Masabayashi – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Tomohiro Masabayashi to 27-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 1260. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 8 meczów z udziałem Tomohiro Masabayashi, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 87.5%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (31) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 56.7% | 55.9% | 55.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.6% | 60.7% | 60.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 38.1% | 37.3% | 37.3% |
| Asy / Mecz | 1.5 | 1.8 | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.9 | 3.2 | 2.9 |
| Obronione Break Pointy | 50% | 50% | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.9% | 16.7% | 16.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41% | 40.4% | 40.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 94.1% | 147.9% | 218.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 60.4% | 58.7% | 58.7% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (29) | Mączka (2) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 51% | 63.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.3% | 60% |
| 2. Serwis Wygrany | 38.7% | 34.5% |
| Asy / Mecz | 1.4 | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.9 | 2 |
| Obronione Break Pointy | 55.2% | 41.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 16.2% | 17.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.9% | 34.9% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (31)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 55.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 37.3% |
| Asy / Mecz | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.9 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 16.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 218.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 58.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 55.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 37.3% |
| Asy / Mecz | 1.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 16.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 147.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 58.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 56.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 38.1% |
| Asy / Mecz | 1.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.9 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41% |
| Utrzymanie Serwisu % | 94.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 60.4% |
Statystyki by Surface
Twarda (29)
Mączka (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 51% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 38.7% |
| Asy / Mecz | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.9 |
| Obronione Break Pointy | 55.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 16.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 60% |
| 2. Serwis Wygrany | 34.5% |
| Asy / Mecz | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2 |
| Obronione Break Pointy | 41.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 17.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 34.9% |