Valeria Savinykh Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#892
Wiek34
Wzrost5'6"
Waga132 lb
RękaPraworęczny
Ostatnia Forma
L
W
W
W
L
6
Przeanalizowane Mecze
33.3%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:07 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
726 563 |
O19.5 |
8.1/10 | |
02:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5/10 | |
02:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 163 |
O20.5 |
4.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
U20.5 |
5.1/10 | |
05:12 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.8/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Valeria Savinykh – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Valeria Savinykh to 34-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 892. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 6 meczów z udziałem Valeria Savinykh, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 33.3%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (19) | Ostatnie 52 Tygodnie (19) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 67.9% | 67.9% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 47.2% | 47.2% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 41.2% | 41.2% |
| Asy / Mecz | 1.5 | 1.7 | 1.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.1 | 3.4 | 3.4 |
| Obronione Break Pointy | - | 55.6% | 55.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 0% | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.7% | 44.1% | 44.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | - | 922.6% | 922.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 100.3% | 93.6% | 93.6% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (19) |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 47.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.2% |
| Asy / Mecz | 1.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 |
| Obronione Break Pointy | 55.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.1% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (19)
Ostatnie 20 (19)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 47.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.2% |
| Asy / Mecz | 1.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 |
| Obronione Break Pointy | 55.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 922.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 93.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 47.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.2% |
| Asy / Mecz | 1.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 |
| Obronione Break Pointy | 55.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 922.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 93.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 1.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.1 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 100.3% |
Statystyki by Surface
Twarda (19)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 47.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.2% |
| Asy / Mecz | 1.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 |
| Obronione Break Pointy | 55.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.1% |