Xing Dao Chen Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1178
Wiek21
Wzrost6'0"
Waga161 lb
RękaPraworęczny
Ostatnia Forma
L
L
L
L
L
6
Przeanalizowane Mecze
50%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:44 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
6.3/10 | |
09:13 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:50 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
1 |
8.5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:07 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
54 76 |
O19.5 |
3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:10 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.3/10 | |
02:00 Zakończony |
| 1
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
6/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Xing Dao Chen – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Xing Dao Chen to 21-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 1178. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 6 meczów z udziałem Xing Dao Chen, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 50%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (29) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 54.5% | 59% | 59% |
| 1. Serwis Wygrany | 50% | 64.3% | 64.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 50% | 48.5% | 48.5% |
| Asy / Mecz | 0.2 | 1 | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.8 | 3 | 3.7 |
| Obronione Break Pointy | 25% | 33.3% | 33.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 12.5% | 16.7% | 16.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.6% | 38.2% | 38.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 695.5% | 288% | 413.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 84% | 72.9% | 72.9% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (27) | Mączka (1) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 60.7% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 68.9% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 47.9% | - |
| Asy / Mecz | 1.1 | 0 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 | 1 |
| Obronione Break Pointy | 36.4% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.2% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.5% | 21.1% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (29)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 59% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 48.5% |
| Asy / Mecz | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.7 |
| Obronione Break Pointy | 33.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 16.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 413.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 72.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 59% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 48.5% |
| Asy / Mecz | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Obronione Break Pointy | 33.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 16.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 288% |
| Łączne Wygrane Punkty | 72.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 54.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 50% |
| 2. Serwis Wygrany | 50% |
| Asy / Mecz | 0.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.8 |
| Obronione Break Pointy | 25% |
| Skonwertowane Break Pointy | 12.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 695.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 84% |
Statystyki by Surface
Twarda (27)
Mączka (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 68.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.9% |
| Asy / Mecz | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 |
| Obronione Break Pointy | 36.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 0 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 21.1% |