Xiyu Wang Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
Typy Tenisowe
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
7.3/10 | |
05:35 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.6/10 | |
07:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8.7/10 | |
05:10 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.3/10 | |
07:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.4/10 | |
03:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
6.9/10 | |
06:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 | |
05:12 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8.5/10 | |
03:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U20.5 |
2.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.9/10 | |
03:30 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.1/10 | |
02:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.1/10 | |
04:11 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.7/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
2 |
8/10 | |
03:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.5/10 | |
03:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.4/10 | |
02:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
1.5/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:10 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
|
O Xiyu Wang – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Xiyu Wang to 24-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 170. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 19 meczów z udziałem Xiyu Wang, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 89.5%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (49) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 84.5% | 84.5% | 74.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 55% | 55% | 58.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 35.8% | 35.8% | 43.7% |
| Asy / Mecz | 0.6 | 0.5 | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.2 | 1.4 | 2.4 |
| Obronione Break Pointy | 56.5% | 56.5% | 57.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 56.8% | 56.8% | 38.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 53.7% | 53.2% | 48.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 105.3% | 217.5% | 96.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 71.4% | 87.8% | 65.3% |
| Statystyka | Twarda (34) | Mączka (13) | Trawa (2) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 71.2% | 78.9% | 72.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.4% | 54.7% | 57.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.4% | 41.9% | 40.4% |
| Asy / Mecz | 0.9 | 0.7 | 1.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.6 | 1.8 | 4.5 |
| Obronione Break Pointy | 53.3% | 60.2% | 60% |
| Skonwertowane Break Pointy | 31.6% | 50% | 33.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47.9% | 52% | 42.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 74.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.7% |
| Asy / Mecz | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.4 |
| Obronione Break Pointy | 57.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 38.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 96.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 65.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 84.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 55% |
| 2. Serwis Wygrany | 35.8% |
| Asy / Mecz | 0.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.4 |
| Obronione Break Pointy | 56.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 56.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 53.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 217.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 87.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 84.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 55% |
| 2. Serwis Wygrany | 35.8% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.2 |
| Obronione Break Pointy | 56.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 56.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 53.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 105.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 71.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 71.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.4% |
| Asy / Mecz | 0.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.6 |
| Obronione Break Pointy | 53.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 31.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 78.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 54.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.9% |
| Asy / Mecz | 0.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.8 |
| Obronione Break Pointy | 60.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 50% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 52% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 72.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 57.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.4% |
| Asy / Mecz | 1.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.5 |
| Obronione Break Pointy | 60% |
| Skonwertowane Break Pointy | 33.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.5% |