Alp Horoz Прогнози, Статистики и Форма
Ранг#1297
Възраст30
Последна Форма
W
L
L
L
L
7
Анализирани Мачове
85.7%
Точност на Прогнозите
Тенис прогнози
Осигурено от 
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 | |
12:15 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
8.4/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
10/10 | |
08:30 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 721 |
1 |
1.1/10 | |
08:00 Завършен |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 367 |
O19.5 |
7.1/10 | |
10:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
721 566 |
O19.5 |
6.1/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
6.3/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
За Alp Horoz – тенис прогнози и статистики
Alp Horoz е 30-годишен професионален тенисист. Нашият AI алгоритъм анализира 7 мача на Alp Horoz и постигна точност на прогнозите от над 85.7%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (19) | Последни 52 Седмици (19) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | 78.9% | 74.8% | 74.8% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 71.1% | 64.4% | 64.4% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 33.3% | 41.2% | 41.2% |
| Асове / Мач | 2.5 | 2.3 | 2.3 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.7 | 2.4 | 2.4 |
| Спасени Брейк Точки | 50% | 66.7% | 66.7% |
| Реализирани Брейк Точки | 0% | 5% | 5% |
| Точки на Ретур Спеч. | 30.9% | 33.3% | 33.3% |
| Задържане на Сервис % | 140.4% | 120.7% | 120.7% |
| Общо Точки Спеч. | 65.9% | 57.8% | 57.8% |
Статистики by Surface
| Стат. | Твърда (16) | Клей (2) |
|---|---|---|
| Първи Сервис % | 74.8% | - |
| Спечелени 1-ви Сервис | 64.4% | - |
| Спечелени 2-ри Сервис | 41.2% | - |
| Асове / Мач | 2.5 | 1.5 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.6 | 1 |
| Спасени Брейк Точки | 66.7% | - |
| Реализирани Брейк Точки | 5% | - |
| Точки на Ретур Спеч. | 33.3% | - |
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
Последни 52 Седмици (19)
Последни 20 (19)
Последни 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 74.8% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 64.4% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 41.2% |
| Асове / Мач | 2.3 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.4 |
| Спасени Брейк Точки | 66.7% |
| Реализирани Брейк Точки | 5% |
| Точки на Ретур Спеч. | 33.3% |
| Задържане на Сервис % | 120.7% |
| Общо Точки Спеч. | 57.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 74.8% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 64.4% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 41.2% |
| Асове / Мач | 2.3 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.4 |
| Спасени Брейк Точки | 66.7% |
| Реализирани Брейк Точки | 5% |
| Точки на Ретур Спеч. | 33.3% |
| Задържане на Сервис % | 120.7% |
| Общо Точки Спеч. | 57.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 78.9% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 71.1% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 33.3% |
| Асове / Мач | 2.5 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.7 |
| Спасени Брейк Точки | 50% |
| Реализирани Брейк Точки | 0% |
| Точки на Ретур Спеч. | 30.9% |
| Задържане на Сервис % | 140.4% |
| Общо Точки Спеч. | 65.9% |
Статистики by Surface
Твърда (16)
Клей (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 74.8% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 64.4% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 41.2% |
| Асове / Мач | 2.5 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.6 |
| Спасени Брейк Точки | 66.7% |
| Реализирани Брейк Точки | 5% |
| Точки на Ретур Спеч. | 33.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 1.5 |
| Двойни Грешки / Мач | 1 |