Ana Victoria Gobbi Monllau Прогнози, Статистики и Форма
Ранг#1230
Последна Форма
L
L
W
L
L
4
Анализирани Мачове
100%
Точност на Прогнозите
Тенис прогнози
Осигурено от 
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 262 |
1 |
8/10 | |
09:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
U19.5 |
5.1/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
8.3/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
622 266 |
|
Час
Мач
Best Tip
Дов.
За Ana Victoria Gobbi Monllau – тенис прогнози и статистики
Ana Victoria Gobbi Monllau Нашият AI алгоритъм анализира 4 мача на Ana Victoria Gobbi Monllau и постигна точност на прогнозите от над 100%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (16) | Последни 52 Седмици (16) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | 79.1% | 79.1% | 79.1% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 54.1% | 54.1% | 54.1% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 48.3% | 48.3% | 48.3% |
| Асове / Мач | 0.2 | 0.2 | 0.2 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.7 | 3.2 | 3.2 |
| Спасени Брейк Точки | 53.7% | 53.7% | 53.7% |
| Реализирани Брейк Точки | 52.4% | 52.4% | 52.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | 49.6% | 49.6% | 49.6% |
| Задържане на Сервис % | 65.1% | 98.9% | 98.9% |
| Общо Точки Спеч. | 55.7% | 55.7% | 55.7% |
Статистики by Surface
| Стат. | Твърда (1) | Клей (15) |
|---|---|---|
| Първи Сервис % | - | 79.1% |
| Спечелени 1-ви Сервис | - | 54.1% |
| Спечелени 2-ри Сервис | - | 48.3% |
| Асове / Мач | 0 | 0.2 |
| Двойни Грешки / Мач | 7 | 2.9 |
| Спасени Брейк Точки | - | 53.7% |
| Реализирани Брейк Точки | - | 52.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | - | 49.6% |
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
Последни 52 Седмици (16)
Последни 20 (16)
Последни 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 79.1% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 54.1% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 48.3% |
| Асове / Мач | 0.2 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.2 |
| Спасени Брейк Точки | 53.7% |
| Реализирани Брейк Точки | 52.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | 49.6% |
| Задържане на Сервис % | 98.9% |
| Общо Точки Спеч. | 55.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 79.1% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 54.1% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 48.3% |
| Асове / Мач | 0.2 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.2 |
| Спасени Брейк Точки | 53.7% |
| Реализирани Брейк Точки | 52.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | 49.6% |
| Задържане на Сервис % | 98.9% |
| Общо Точки Спеч. | 55.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 79.1% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 54.1% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 48.3% |
| Асове / Мач | 0.2 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.7 |
| Спасени Брейк Точки | 53.7% |
| Реализирани Брейк Точки | 52.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | 49.6% |
| Задържане на Сервис % | 65.1% |
| Общо Точки Спеч. | 55.7% |
Статистики by Surface
Твърда (1)
Клей (15)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 0 |
| Двойни Грешки / Мач | 7 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 79.1% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 54.1% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 48.3% |
| Асове / Мач | 0.2 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.9 |
| Спасени Брейк Точки | 53.7% |
| Реализирани Брейк Точки | 52.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | 49.6% |