Bor Artnak Прогнози, Статистики и Форма
Последна Форма
Тенис прогнози
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
361 646 |
2 |
7.2/10 | |
02:20 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 463 |
O19.5 |
5.1/10 | |
18:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 626 |
O20.5 |
5.9/10 | |
17:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.7/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:16 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 632 |
1 |
6.6/10 | |
18:00 Завършен |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5/10 | |
20:07 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 612 |
O17.5 |
6.6/10 | |
21:12 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
3.2/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
3/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:40 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
576 752 |
1 |
6.6/10 | |
01:10 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
666 374 |
O8.5 |
9.7/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Завършен |
| 1
2
|
|
|
1 |
367 635 |
O21.5 |
6.3/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Завършен |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 724 |
1 |
4/10 | |
17:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
4.6/10 | |
21:00 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
|
За Bor Artnak – тенис прогнози и статистики
Bor Artnak е 21-годишен професионален тенисист, Десняк, в момента №438 в световната ранглиста. Нашият AI алгоритъм анализира 15 мача на Bor Artnak и постигна точност на прогнозите от над 80%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (20) | Последни 52 Седмици (52) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | 56.8% | 59.9% | 59.9% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 60.2% | 64.5% | 64.5% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 55.5% | 50.9% | 50.9% |
| Асове / Мач | 2.2 | 2.5 | 2.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.1 | 3.4 | 2.4 |
| Спасени Брейк Точки | 52.5% | 55.3% | 55.3% |
| Реализирани Брейк Точки | 23.1% | 21.3% | 21.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 43.5% | 39.8% | 39.8% |
| Задържане на Сервис % | 99.3% | 73.6% | 138.1% |
| Общо Точки Спеч. | 64.4% | 55.1% | 55.1% |
| Стат. | Твърда (15) | Клей (36) |
|---|---|---|
| Първи Сервис % | 61.2% | 56.9% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 66% | 60.4% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 48.1% | 61.6% |
| Асове / Мач | 2.1 | 2.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.1 | 2 |
| Спасени Брейк Точки | 55.1% | 57.7% |
| Реализирани Брейк Точки | 19.2% | 27.1% |
| Точки на Ретур Спеч. | 38.7% | 44.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 59.9% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 64.5% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 50.9% |
| Асове / Мач | 2.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.4 |
| Спасени Брейк Точки | 55.3% |
| Реализирани Брейк Точки | 21.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 39.8% |
| Задържане на Сервис % | 138.1% |
| Общо Точки Спеч. | 55.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 59.9% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 64.5% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 50.9% |
| Асове / Мач | 2.5 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.4 |
| Спасени Брейк Точки | 55.3% |
| Реализирани Брейк Точки | 21.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 39.8% |
| Задържане на Сервис % | 73.6% |
| Общо Точки Спеч. | 55.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 56.8% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 60.2% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 55.5% |
| Асове / Мач | 2.2 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.1 |
| Спасени Брейк Точки | 52.5% |
| Реализирани Брейк Точки | 23.1% |
| Точки на Ретур Спеч. | 43.5% |
| Задържане на Сервис % | 99.3% |
| Общо Точки Спеч. | 64.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 61.2% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 66% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 48.1% |
| Асове / Мач | 2.1 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.1 |
| Спасени Брейк Точки | 55.1% |
| Реализирани Брейк Точки | 19.2% |
| Точки на Ретур Спеч. | 38.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 56.9% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 60.4% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 61.6% |
| Асове / Мач | 2.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 2 |
| Спасени Брейк Точки | 57.7% |
| Реализирани Брейк Точки | 27.1% |
| Точки на Ретур Спеч. | 44.3% |