Carlos Lopez Montagud Прогнози, Статистики и Форма
Ранг#504
Възраст25
Ръст5'11"
Тегло170 lb
РъкаДесняк
Последна Форма
L
L
W
L
W
12
Анализирани Мачове
58.3%
Точност на Прогнозите
Тенис прогнози
Осигурено от 
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.8/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
2.2/10 | |
14:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 45 |
1 |
2.2/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.8/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Завършен |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 562 |
O21.5 |
5.1/10 | |
09:45 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
8/10 | |
10:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:50 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 165 |
1 |
7.3/10 | |
11:00 Завършен |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 365 |
O18.5 |
7/10 | |
10:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 067 |
O18.5 |
6.8/10 | |
11:00 Завършен |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.6/10 | |
11:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
8/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
|
||
12:00 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
722 566 |
|
За Carlos Lopez Montagud – тенис прогнози и статистики
Carlos Lopez Montagud е 25-годишен професионален тенисист, Десняк, в момента №504 в световната ранглиста. Нашият AI алгоритъм анализира 12 мача на Carlos Lopez Montagud и постигна точност на прогнозите от над 58.3%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (20) | Последни 52 Седмици (41) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | 80.2% | 75.9% | 76.4% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 65.3% | 63.6% | 65.2% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 33.3% | 37.9% | 40.6% |
| Асове / Мач | 0.6 | 1.1 | 1.7 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.9 | 3.1 | 2 |
| Спасени Брейк Точки | 62.5% | 53.2% | 54.3% |
| Реализирани Брейк Точки | 35.5% | 37% | 39.1% |
| Точки на Ретур Спеч. | 46.8% | 44.6% | 45.4% |
| Задържане на Сервис % | 78.3% | 66.6% | 103.9% |
| Общо Точки Спеч. | 58.5% | 52.8% | 53.8% |
Статистики by Surface
| Стат. | Клей (41) |
|---|---|
| Първи Сервис % | 76.4% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 65.2% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 40.6% |
| Асове / Мач | 1.7 |
| Двойни Грешки / Мач | 2 |
| Спасени Брейк Точки | 54.3% |
| Реализирани Брейк Точки | 39.1% |
| Точки на Ретур Спеч. | 45.4% |
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
Последни 52 Седмици (41)
Последни 20 (20)
Последни 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 76.4% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 65.2% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 40.6% |
| Асове / Мач | 1.7 |
| Двойни Грешки / Мач | 2 |
| Спасени Брейк Точки | 54.3% |
| Реализирани Брейк Точки | 39.1% |
| Точки на Ретур Спеч. | 45.4% |
| Задържане на Сервис % | 103.9% |
| Общо Точки Спеч. | 53.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 75.9% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 63.6% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 37.9% |
| Асове / Мач | 1.1 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.1 |
| Спасени Брейк Точки | 53.2% |
| Реализирани Брейк Точки | 37% |
| Точки на Ретур Спеч. | 44.6% |
| Задържане на Сервис % | 66.6% |
| Общо Точки Спеч. | 52.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 80.2% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 65.3% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 33.3% |
| Асове / Мач | 0.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.9 |
| Спасени Брейк Точки | 62.5% |
| Реализирани Брейк Точки | 35.5% |
| Точки на Ретур Спеч. | 46.8% |
| Задържане на Сервис % | 78.3% |
| Общо Точки Спеч. | 58.5% |
Статистики by Surface
Клей (41)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 76.4% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 65.2% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 40.6% |
| Асове / Мач | 1.7 |
| Двойни Грешки / Мач | 2 |
| Спасени Брейк Точки | 54.3% |
| Реализирани Брейк Точки | 39.1% |
| Точки на Ретур Спеч. | 45.4% |