Charlie Robertson Прогнози, Статистики и Форма
Ранг#892
Възраст19
Ръст5'7"
Тегло139 lb
РъкаДесняк
Последна Форма
W
W
L
L
L
8
Анализирани Мачове
37.5%
Точност на Прогнозите
Тенис прогнози
Осигурено от 
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:06 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
4.3/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Завършен |
| 2
1
|
|
|
2 |
461 636 |
2 |
4.4/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:50 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O18.5 |
6.5/10 | |
09:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
3.1/10 | |
12:30 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
6.5/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8.3/10 | |
09:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 365 |
1 |
1.8/10 | |
11:35 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
3.2/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Завършен |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
|
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:25 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
|
Час
Мач
Best Tip
Дов.
За Charlie Robertson – тенис прогнози и статистики
Charlie Robertson е 19-годишен професионален тенисист, Десняк, в момента №892 в световната ранглиста. Нашият AI алгоритъм анализира 8 мача на Charlie Robertson и постигна точност на прогнозите от над 37.5%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (20) | Последни 52 Седмици (22) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | 58.7% | 58.2% | 57.9% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 67.9% | 64.7% | 64.2% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 46.9% | 45.1% | 45% |
| Асове / Мач | 2.1 | 2 | 1.9 |
| Двойни Грешки / Мач | 5.2 | 5.7 | 5.7 |
| Спасени Брейк Точки | 58.8% | 54.4% | 56.5% |
| Реализирани Брейк Точки | 34.5% | 31.7% | 31.2% |
| Точки на Ретур Спеч. | 41.6% | 40.1% | 40.7% |
| Задържане на Сервис % | 67.4% | 78% | 78.3% |
| Общо Точки Спеч. | 53.1% | 50.2% | 50.3% |
Статистики by Surface
| Стат. | Твърда (16) | Клей (3) | Трева (1) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | 57.1% | 65.7% | 54.5% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 66.2% | 52.3% | 58.3% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 45.4% | 47.1% | 35% |
| Асове / Мач | 1.8 | 0.7 | 2 |
| Двойни Грешки / Мач | 5.7 | 9.3 | 2 |
| Спасени Брейк Точки | 55.8% | 60% | - |
| Реализирани Брейк Точки | 33.1% | 33.3% | 0% |
| Точки на Ретур Спеч. | 43.2% | 39% | 11.5% |
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
Последни 52 Седмици (22)
Последни 20 (20)
Последни 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 57.9% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 64.2% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 45% |
| Асове / Мач | 1.9 |
| Двойни Грешки / Мач | 5.7 |
| Спасени Брейк Точки | 56.5% |
| Реализирани Брейк Точки | 31.2% |
| Точки на Ретур Спеч. | 40.7% |
| Задържане на Сервис % | 78.3% |
| Общо Точки Спеч. | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 58.2% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 64.7% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 45.1% |
| Асове / Мач | 2 |
| Двойни Грешки / Мач | 5.7 |
| Спасени Брейк Точки | 54.4% |
| Реализирани Брейк Точки | 31.7% |
| Точки на Ретур Спеч. | 40.1% |
| Задържане на Сервис % | 78% |
| Общо Точки Спеч. | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 58.7% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 67.9% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 46.9% |
| Асове / Мач | 2.1 |
| Двойни Грешки / Мач | 5.2 |
| Спасени Брейк Точки | 58.8% |
| Реализирани Брейк Точки | 34.5% |
| Точки на Ретур Спеч. | 41.6% |
| Задържане на Сервис % | 67.4% |
| Общо Точки Спеч. | 53.1% |
Статистики by Surface
Твърда (16)
Клей (3)
Трева (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 57.1% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 66.2% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 45.4% |
| Асове / Мач | 1.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 5.7 |
| Спасени Брейк Точки | 55.8% |
| Реализирани Брейк Точки | 33.1% |
| Точки на Ретур Спеч. | 43.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 65.7% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 52.3% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 47.1% |
| Асове / Мач | 0.7 |
| Двойни Грешки / Мач | 9.3 |
| Спасени Брейк Точки | 60% |
| Реализирани Брейк Точки | 33.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 39% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 54.5% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 58.3% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 35% |
| Асове / Мач | 2 |
| Двойни Грешки / Мач | 2 |
| Реализирани Брейк Точки | 0% |
| Точки на Ретур Спеч. | 11.5% |