Charo Esquiva Banuls Прогнози, Статистики и Форма
Ранг#941
Възраст17
Последна Форма
L
L
L
W
L
8
Анализирани Мачове
50%
Точност на Прогнозите
Тенис прогнози
Осигурено от 
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:08 Завършен |
| 1
1
|
|
|
1 |
266 634 |
O20.5 |
5.6/10 | |
11:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 731 |
O19.5 |
7.9/10 | |
10:44 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
2.3/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
2.3/10 | |
09:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5/10 | |
14:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
6.4/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 13 |
U19.5 |
4.5/10 | |
12:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.1/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Завършен |
| 1
1
|
|
|
2 |
263 646 |
|
Час
Мач
Best Tip
Дов.
За Charo Esquiva Banuls – тенис прогнози и статистики
Charo Esquiva Banuls е 17-годишен професионален тенисист. Нашият AI алгоритъм анализира 8 мача на Charo Esquiva Banuls и постигна точност на прогнозите от над 50%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (18) | Последни 52 Седмици (18) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | - | 56.1% | 56.1% |
| Спечелени 1-ви Сервис | - | 44.3% | 44.3% |
| Спечелени 2-ри Сервис | - | 38.2% | 38.2% |
| Асове / Мач | 1.6 | 2.6 | 2.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.3 | 4.1 | 4.1 |
| Спасени Брейк Точки | - | 45.5% | 45.5% |
| Реализирани Брейк Точки | - | 20% | 20% |
| Точки на Ретур Спеч. | 48.8% | 45.7% | 45.7% |
| Задържане на Сервис % | - | 293.6% | 293.6% |
| Общо Точки Спеч. | 104.3% | 80.8% | 80.8% |
Статистики by Surface
| Стат. | Твърда (5) | Клей (13) |
|---|---|---|
| Първи Сервис % | - | 56.1% |
| Спечелени 1-ви Сервис | - | 44.3% |
| Спечелени 2-ри Сервис | - | 38.2% |
| Асове / Мач | 4.2 | 1.9 |
| Двойни Грешки / Мач | 5 | 3.8 |
| Спасени Брейк Точки | - | 45.5% |
| Реализирани Брейк Точки | - | 20% |
| Точки на Ретур Спеч. | - | 45.7% |
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
Последни 52 Седмици (18)
Последни 20 (18)
Последни 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 56.1% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 44.3% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 38.2% |
| Асове / Мач | 2.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 4.1 |
| Спасени Брейк Точки | 45.5% |
| Реализирани Брейк Точки | 20% |
| Точки на Ретур Спеч. | 45.7% |
| Задържане на Сервис % | 293.6% |
| Общо Точки Спеч. | 80.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 56.1% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 44.3% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 38.2% |
| Асове / Мач | 2.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 4.1 |
| Спасени Брейк Точки | 45.5% |
| Реализирани Брейк Точки | 20% |
| Точки на Ретур Спеч. | 45.7% |
| Задържане на Сервис % | 293.6% |
| Общо Точки Спеч. | 80.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 1.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.3 |
| Точки на Ретур Спеч. | 48.8% |
| Общо Точки Спеч. | 104.3% |
Статистики by Surface
Твърда (5)
Клей (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 4.2 |
| Двойни Грешки / Мач | 5 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 56.1% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 44.3% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 38.2% |
| Асове / Мач | 1.9 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.8 |
| Спасени Брейк Точки | 45.5% |
| Реализирани Брейк Точки | 20% |
| Точки на Ретур Спеч. | 45.7% |