Chenting Zhu Прогнози, Статистики и Форма
Ранг#621
Последна Форма
W
L
L
W
L
8
Анализирани Мачове
100%
Точност на Прогнозите
Тенис прогнози
Осигурено от 
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
1.8/10 | |
07:40 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 626 |
2 |
1/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
4.5/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
6.1/10 | |
08:30 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.6/10 | |
09:30 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
636 167 |
O19.5 |
7.5/10 | |
11:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.4/10 | |
08:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.1/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:55 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
|
Час
Мач
Best Tip
Дов.
За Chenting Zhu – тенис прогнози и статистики
Chenting Zhu Нашият AI алгоритъм анализира 8 мача на Chenting Zhu и постигна точност на прогнозите от над 100%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (20) | Последни 52 Седмици (32) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | 58.1% | 58.3% | 58.3% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 58% | 56% | 56% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 48.6% | 37.8% | 37.8% |
| Асове / Мач | 2.1 | 1.9 | 1.9 |
| Двойни Грешки / Мач | 4.5 | 4.2 | 4.9 |
| Спасени Брейк Точки | 68.8% | 58.5% | 58.5% |
| Реализирани Брейк Точки | 37.5% | 26% | 26% |
| Точки на Ретур Спеч. | 42.8% | 40.1% | 40.1% |
| Задържане на Сервис % | 76.2% | 106.4% | 148.7% |
| Общо Точки Спеч. | 48.6% | 44.4% | 44.4% |
Статистики by Surface
| Стат. | Твърда (31) |
|---|---|
| Първи Сервис % | 56.6% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 54% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 35.2% |
| Асове / Мач | 1.9 |
| Двойни Грешки / Мач | 5 |
| Спасени Брейк Точки | 53.3% |
| Реализирани Брейк Точки | 16.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 36.6% |
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
Последни 52 Седмици (32)
Последни 20 (20)
Последни 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 58.3% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 56% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 37.8% |
| Асове / Мач | 1.9 |
| Двойни Грешки / Мач | 4.9 |
| Спасени Брейк Точки | 58.5% |
| Реализирани Брейк Точки | 26% |
| Точки на Ретур Спеч. | 40.1% |
| Задържане на Сервис % | 148.7% |
| Общо Точки Спеч. | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 58.3% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 56% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 37.8% |
| Асове / Мач | 1.9 |
| Двойни Грешки / Мач | 4.2 |
| Спасени Брейк Точки | 58.5% |
| Реализирани Брейк Точки | 26% |
| Точки на Ретур Спеч. | 40.1% |
| Задържане на Сервис % | 106.4% |
| Общо Точки Спеч. | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 58.1% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 58% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 48.6% |
| Асове / Мач | 2.1 |
| Двойни Грешки / Мач | 4.5 |
| Спасени Брейк Точки | 68.8% |
| Реализирани Брейк Точки | 37.5% |
| Точки на Ретур Спеч. | 42.8% |
| Задържане на Сервис % | 76.2% |
| Общо Точки Спеч. | 48.6% |
Статистики by Surface
Твърда (31)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 56.6% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 54% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 35.2% |
| Асове / Мач | 1.9 |
| Двойни Грешки / Мач | 5 |
| Спасени Брейк Точки | 53.3% |
| Реализирани Брейк Точки | 16.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 36.6% |