Diana-Ioana Simionescu Прогнози, Статистики и Форма
Ранг#871
Последна Форма
L
L
W
L
L
6
Анализирани Мачове
66.7%
Точност на Прогнозите
Тенис прогнози
Осигурено от 
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:39 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U20.5 |
4.3/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 635 |
1 |
8/10 | |
10:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
7.9/10 | |
10:45 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.5/10 | |
10:30 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
8/10 | |
10:30 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
562 736 |
O19.5 |
7.6/10 | |
08:45 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 643 |
|
||
10:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
||
09:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 12 |
|
||
06:45 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
653 276 |
|
Час
Мач
Best Tip
Дов.
За Diana-Ioana Simionescu – тенис прогнози и статистики
Diana-Ioana Simionescu Нашият AI алгоритъм анализира 6 мача на Diana-Ioana Simionescu и постигна точност на прогнозите от над 66.7%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (20) | Последни 52 Седмици (23) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | 68.8% | 68.8% | 68.8% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 58.2% | 58.2% | 58.2% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 42.2% | 42.2% | 42.2% |
| Асове / Мач | 0.2 | 0.2 | 0.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 4.2 | 4.7 | 4.4 |
| Спасени Брейк Точки | 59.4% | 59.4% | 59.4% |
| Реализирани Брейк Точки | 48.4% | 48.4% | 48.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | 48% | 48% | 48% |
| Задържане на Сервис % | 87.8% | 107.8% | 154.1% |
| Общо Точки Спеч. | 59.1% | 59.1% | 59.1% |
Статистики by Surface
| Стат. | Клей (23) |
|---|---|
| Първи Сервис % | 68.8% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 58.2% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 42.2% |
| Асове / Мач | 0.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 4.4 |
| Спасени Брейк Точки | 59.4% |
| Реализирани Брейк Точки | 48.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | 48% |
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
Последни 52 Седмици (23)
Последни 20 (20)
Последни 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 68.8% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 58.2% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 42.2% |
| Асове / Мач | 0.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 4.4 |
| Спасени Брейк Точки | 59.4% |
| Реализирани Брейк Точки | 48.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | 48% |
| Задържане на Сервис % | 154.1% |
| Общо Точки Спеч. | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 68.8% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 58.2% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 42.2% |
| Асове / Мач | 0.2 |
| Двойни Грешки / Мач | 4.7 |
| Спасени Брейк Точки | 59.4% |
| Реализирани Брейк Точки | 48.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | 48% |
| Задържане на Сервис % | 107.8% |
| Общо Точки Спеч. | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 68.8% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 58.2% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 42.2% |
| Асове / Мач | 0.2 |
| Двойни Грешки / Мач | 4.2 |
| Спасени Брейк Точки | 59.4% |
| Реализирани Брейк Точки | 48.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | 48% |
| Задържане на Сервис % | 87.8% |
| Общо Точки Спеч. | 59.1% |
Статистики by Surface
Клей (23)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 68.8% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 58.2% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 42.2% |
| Асове / Мач | 0.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 4.4 |
| Спасени Брейк Точки | 59.4% |
| Реализирани Брейк Точки | 48.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | 48% |