Gian Luca Tanner Прогнози, Статистики и Форма
Ранг#805
Възраст24
Ръст6'3"
Тегло176 lb
РъкаДесняк
Последна Форма
L
W
L
L
W
7
Анализирани Мачове
71.4%
Точност на Прогнозите
Тенис прогнози
Осигурено от 
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8/10 | |
09:00 Завършен |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.2/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
4.1/10 | |
09:00 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 266 |
O19.5 |
8/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
7.3/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:45 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
6.4/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:05 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
7.1/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Завършен |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
|
||
09:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
|
За Gian Luca Tanner – тенис прогнози и статистики
Gian Luca Tanner е 24-годишен професионален тенисист, Десняк, в момента №805 в световната ранглиста. Нашият AI алгоритъм анализира 7 мача на Gian Luca Tanner и постигна точност на прогнозите от над 71.4%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (20) | Последни 52 Седмици (30) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | 54.8% | 55.6% | 55.6% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 64.7% | 67.5% | 67.5% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 47.6% | 54.7% | 54.7% |
| Асове / Мач | 1.6 | 2 | 2 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.7 | 3.9 | 3.6 |
| Спасени Брейк Точки | 37.5% | 50% | 50% |
| Реализирани Брейк Точки | 25% | 33.3% | 33.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 46.1% | 46.5% | 46.5% |
| Задържане на Сервис % | 417.2% | 303.5% | 349.3% |
| Общо Точки Спеч. | 93.9% | 89.3% | 89.3% |
Статистики by Surface
| Стат. | Твърда (16) | Клей (14) |
|---|---|---|
| Първи Сервис % | 55.6% | - |
| Спечелени 1-ви Сервис | 67.5% | - |
| Спечелени 2-ри Сервис | 54.7% | - |
| Асове / Мач | 2.5 | 1.4 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.8 | 3.4 |
| Спасени Брейк Точки | 50% | - |
| Реализирани Брейк Точки | 33.3% | - |
| Точки на Ретур Спеч. | 44.5% | 50% |
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
Последни 52 Седмици (30)
Последни 20 (20)
Последни 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 55.6% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 67.5% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 54.7% |
| Асове / Мач | 2 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.6 |
| Спасени Брейк Точки | 50% |
| Реализирани Брейк Точки | 33.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 46.5% |
| Задържане на Сервис % | 349.3% |
| Общо Точки Спеч. | 89.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 55.6% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 67.5% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 54.7% |
| Асове / Мач | 2 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.9 |
| Спасени Брейк Точки | 50% |
| Реализирани Брейк Точки | 33.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 46.5% |
| Задържане на Сервис % | 303.5% |
| Общо Точки Спеч. | 89.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 54.8% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 64.7% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 47.6% |
| Асове / Мач | 1.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.7 |
| Спасени Брейк Точки | 37.5% |
| Реализирани Брейк Точки | 25% |
| Точки на Ретур Спеч. | 46.1% |
| Задържане на Сервис % | 417.2% |
| Общо Точки Спеч. | 93.9% |
Статистики by Surface
Твърда (16)
Клей (14)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 55.6% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 67.5% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 54.7% |
| Асове / Мач | 2.5 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.8 |
| Спасени Брейк Точки | 50% |
| Реализирани Брейк Точки | 33.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 44.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 1.4 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.4 |
| Точки на Ретур Спеч. | 50% |