Marcelina Podlinska Прогнози, Статистики и Форма
Ранг#651
Последна Форма
L
L
W
L
L
9
Анализирани Мачове
88.9%
Точност на Прогнозите
Тенис прогнози
Осигурено от 
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:39 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
4.2/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
U20.5 |
6.5/10 | |
10:00 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
5.9/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:09 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
3.1/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.4/10 | |
09:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.7/10 | |
12:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
U20.5 |
6.1/10 | |
15:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1.6/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 466 |
2 |
8/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
|
||
06:45 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
|
За Marcelina Podlinska – тенис прогнози и статистики
Marcelina Podlinska Нашият AI алгоритъм анализира 9 мача на Marcelina Podlinska и постигна точност на прогнозите от над 88.9%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (20) | Последни 52 Седмици (49) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | - | 75.1% | 75.1% |
| Спечелени 1-ви Сервис | - | 61% | 61% |
| Спечелени 2-ри Сервис | - | 57.9% | 57.9% |
| Асове / Мач | 0.3 | 0.3 | 0.4 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.4 | 1.6 | 1.6 |
| Спасени Брейк Точки | - | 52.4% | 52.4% |
| Реализирани Брейк Точки | - | 55.6% | 55.6% |
| Точки на Ретур Спеч. | 48.4% | 50.3% | 50.3% |
| Задържане на Сервис % | - | 207.9% | 441% |
| Общо Точки Спеч. | 106.6% | 83.4% | 83.4% |
Статистики by Surface
| Стат. | Твърда (9) | Клей (34) |
|---|---|---|
| Първи Сервис % | 75.1% | - |
| Спечелени 1-ви Сервис | 61% | - |
| Спечелени 2-ри Сервис | 57.9% | - |
| Асове / Мач | 0.3 | 0.4 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.1 | 1.6 |
| Спасени Брейк Точки | 52.4% | - |
| Реализирани Брейк Точки | 55.6% | - |
| Точки на Ретур Спеч. | 54.6% | 49.1% |
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
Последни 52 Седмици (49)
Последни 20 (20)
Последни 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 75.1% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 61% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 57.9% |
| Асове / Мач | 0.4 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.6 |
| Спасени Брейк Точки | 52.4% |
| Реализирани Брейк Точки | 55.6% |
| Точки на Ретур Спеч. | 50.3% |
| Задържане на Сервис % | 441% |
| Общо Точки Спеч. | 83.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 75.1% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 61% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 57.9% |
| Асове / Мач | 0.3 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.6 |
| Спасени Брейк Точки | 52.4% |
| Реализирани Брейк Точки | 55.6% |
| Точки на Ретур Спеч. | 50.3% |
| Задържане на Сервис % | 207.9% |
| Общо Точки Спеч. | 83.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 0.3 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.4 |
| Точки на Ретур Спеч. | 48.4% |
| Общо Точки Спеч. | 106.6% |
Статистики by Surface
Твърда (9)
Клей (34)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 75.1% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 61% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 57.9% |
| Асове / Мач | 0.3 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.1 |
| Спасени Брейк Точки | 52.4% |
| Реализирани Брейк Точки | 55.6% |
| Точки на Ретур Спеч. | 54.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 0.4 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.6 |
| Точки на Ретур Спеч. | 49.1% |