Melis Rasim Прогнози, Статистики и Форма
Ранг#1294
Последна Форма
L
L
L
L
L
6
Анализирани Мачове
66.7%
Точност на Прогнозите
Тенис прогнози
Осигурено от 
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
461 626 |
O19.5 |
5.1/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.2/10 | |
10:41 Завършен |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 12 |
U20.5 |
6/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 643 |
1 |
5.4/10 | |
08:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 723 |
|
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
8.2/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Завършен |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
3.5/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
За Melis Rasim – тенис прогнози и статистики
Melis Rasim Нашият AI алгоритъм анализира 6 мача на Melis Rasim и постигна точност на прогнозите от над 66.7%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (20) | Последни 52 Седмици (34) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | 65.2% | 59.9% | 62.7% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 55.7% | 61.1% | 59.9% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 40.7% | 40.8% | 41.2% |
| Асове / Мач | 0.7 | 0.9 | 0.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 4.1 | 4.4 | 4.7 |
| Спасени Брейк Точки | 50% | 52.1% | 51.3% |
| Реализирани Брейк Точки | 28% | 40.1% | 37.2% |
| Точки на Ретур Спеч. | 41.4% | 44.3% | 43.9% |
| Задържане на Сервис % | 100.6% | 69.8% | 72.3% |
| Общо Точки Спеч. | 61.8% | 55.5% | 53.4% |
Статистики by Surface
| Стат. | Твърда (1) | Клей (33) |
|---|---|---|
| Първи Сервис % | - | 62.7% |
| Спечелени 1-ви Сервис | - | 59.9% |
| Спечелени 2-ри Сервис | - | 41.2% |
| Асове / Мач | 0 | 0.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 5 | 4.7 |
| Спасени Брейк Точки | - | 51.3% |
| Реализирани Брейк Точки | - | 37.2% |
| Точки на Ретур Спеч. | - | 43.9% |
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
Последни 52 Седмици (34)
Последни 20 (20)
Последни 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 62.7% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 59.9% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 41.2% |
| Асове / Мач | 0.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 4.7 |
| Спасени Брейк Точки | 51.3% |
| Реализирани Брейк Точки | 37.2% |
| Точки на Ретур Спеч. | 43.9% |
| Задържане на Сервис % | 72.3% |
| Общо Точки Спеч. | 53.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 59.9% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 61.1% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 40.8% |
| Асове / Мач | 0.9 |
| Двойни Грешки / Мач | 4.4 |
| Спасени Брейк Точки | 52.1% |
| Реализирани Брейк Точки | 40.1% |
| Точки на Ретур Спеч. | 44.3% |
| Задържане на Сервис % | 69.8% |
| Общо Точки Спеч. | 55.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 65.2% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 55.7% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 40.7% |
| Асове / Мач | 0.7 |
| Двойни Грешки / Мач | 4.1 |
| Спасени Брейк Точки | 50% |
| Реализирани Брейк Точки | 28% |
| Точки на Ретур Спеч. | 41.4% |
| Задържане на Сервис % | 100.6% |
| Общо Точки Спеч. | 61.8% |
Статистики by Surface
Твърда (1)
Клей (33)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 0 |
| Двойни Грешки / Мач | 5 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 62.7% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 59.9% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 41.2% |
| Асове / Мач | 0.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 4.7 |
| Спасени Брейк Точки | 51.3% |
| Реализирани Брейк Точки | 37.2% |
| Точки на Ретур Спеч. | 43.9% |