Menelaos Efstathiou Прогнози, Статистики и Форма
Ранг#774
Възраст26
Ръст6'0"
Тегло176 lb
РъкаДесняк
Последна Форма
L
L
W
L
W
10
Анализирани Мачове
90%
Точност на Прогнозите
Тенис прогнози
Осигурено от 
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
2.2/10 | |
10:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
|
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.3/10 | |
10:12 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.6/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 364 |
1 |
4.7/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:40 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
10/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5.3/10 | |
13:25 Завършен |
| 2
1
|
|
|
2 |
265 647 |
2 |
8/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
2 |
1.2/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Завършен |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 364 |
O19.5 |
6.7/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
35 67 |
U26.5 |
5.4/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
За Menelaos Efstathiou – тенис прогнози и статистики
Menelaos Efstathiou е 26-годишен професионален тенисист, Десняк, в момента №774 в световната ранглиста. Нашият AI алгоритъм анализира 10 мача на Menelaos Efstathiou и постигна точност на прогнозите от над 90%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (20) | Последни 52 Седмици (44) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | 63.4% | 65.3% | 64% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 56.2% | 57.6% | 56.6% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 46.8% | 51.9% | 50% |
| Асове / Мач | 0.9 | 1.3 | 1.1 |
| Двойни Грешки / Мач | 2 | 2.2 | 2.4 |
| Спасени Брейк Точки | 40% | 44.1% | 44.7% |
| Реализирани Брейк Точки | 29.4% | 30.5% | 32.9% |
| Точки на Ретур Спеч. | 44.4% | 43.8% | 44% |
| Задържане на Сервис % | 164.4% | 118.5% | 184.9% |
| Общо Точки Спеч. | 75.6% | 68.4% | 66.1% |
Статистики by Surface
| Стат. | Твърда (35) | Клей (9) |
|---|---|---|
| Първи Сервис % | 64% | - |
| Спечелени 1-ви Сервис | 56.6% | - |
| Спечелени 2-ри Сервис | 50% | - |
| Асове / Мач | 1.2 | 0.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.5 | 2.3 |
| Спасени Брейк Точки | 44.7% | - |
| Реализирани Брейк Точки | 32.9% | - |
| Точки на Ретур Спеч. | 44% | - |
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
Последни 52 Седмици (44)
Последни 20 (20)
Последни 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 64% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 56.6% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 50% |
| Асове / Мач | 1.1 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.4 |
| Спасени Брейк Точки | 44.7% |
| Реализирани Брейк Точки | 32.9% |
| Точки на Ретур Спеч. | 44% |
| Задържане на Сервис % | 184.9% |
| Общо Точки Спеч. | 66.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 65.3% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 57.6% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 51.9% |
| Асове / Мач | 1.3 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.2 |
| Спасени Брейк Точки | 44.1% |
| Реализирани Брейк Точки | 30.5% |
| Точки на Ретур Спеч. | 43.8% |
| Задържане на Сервис % | 118.5% |
| Общо Точки Спеч. | 68.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 63.4% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 56.2% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 46.8% |
| Асове / Мач | 0.9 |
| Двойни Грешки / Мач | 2 |
| Спасени Брейк Точки | 40% |
| Реализирани Брейк Точки | 29.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | 44.4% |
| Задържане на Сервис % | 164.4% |
| Общо Точки Спеч. | 75.6% |
Статистики by Surface
Твърда (35)
Клей (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 64% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 56.6% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 50% |
| Асове / Мач | 1.2 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.5 |
| Спасени Брейк Точки | 44.7% |
| Реализирани Брейк Точки | 32.9% |
| Точки на Ретур Спеч. | 44% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 0.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.3 |