Nicolas Tepmahc Прогнози, Статистики и Форма
Последна Форма
Тенис прогнози
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
656 273 |
O21.5 |
3.8/10 | |
09:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3/10 | |
09:30 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 636 |
O20.5 |
7.1/10 | |
09:30 Завършен |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U22.5 |
6.4/10 | |
09:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O19.5 |
6.7/10 | |
09:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
363 636 |
O20.5 |
5.5/10 | |
09:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.2/10 | |
16:15 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.7/10 | |
10:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
2.4/10 | |
09:39 Завършен |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
2.4/10 | |
12:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
1 |
367 635 |
O20.5 |
7.3/10 | |
12:15 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 661 |
O20.5 |
6.5/10 | |
09:00 Завършен |
| 1
1
|
|
|
1 |
566 723 |
O20.5 |
7.7/10 | |
09:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
5.2/10 | |
10:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
5.5/10 | |
10:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
664 376 |
O20.5 |
8/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2.6/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:15 Завършен |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 732 |
O19.5 |
7.1/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
3.4/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
562 726 |
O19.5 |
6.5/10 |
За Nicolas Tepmahc – тенис прогнози и статистики
Nicolas Tepmahc е 24-годишен професионален тенисист, Десняк, в момента №676 в световната ранглиста. Нашият AI алгоритъм анализира 24 мача на Nicolas Tepmahc и постигна точност на прогнозите от над 66.7%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (20) | Последни 52 Седмици (64) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | - | - | 70% |
| Спечелени 1-ви Сервис | - | - | 62.7% |
| Спечелени 2-ри Сервис | - | - | 51.9% |
| Асове / Мач | 1.1 | 1.1 | 1.1 |
| Двойни Грешки / Мач | 0.7 | 1.1 | 1.5 |
| Спасени Брейк Точки | - | - | 59.1% |
| Реализирани Брейк Точки | - | - | 23.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 42.7% | 42.8% | 42.1% |
| Задържане на Сервис % | - | - | 725.6% |
| Общо Точки Спеч. | 108.1% | 102.8% | 89.2% |
| Стат. | Твърда (62) | Клей (2) |
|---|---|---|
| Първи Сервис % | 70% | - |
| Спечелени 1-ви Сервис | 62.7% | - |
| Спечелени 2-ри Сервис | 51.9% | - |
| Асове / Мач | 1.1 | 0.5 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.5 | 0.5 |
| Спасени Брейк Точки | 59.1% | - |
| Реализирани Брейк Точки | 23.3% | - |
| Точки на Ретур Спеч. | 42.1% | - |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 70% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 62.7% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 51.9% |
| Асове / Мач | 1.1 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.5 |
| Спасени Брейк Точки | 59.1% |
| Реализирани Брейк Точки | 23.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 42.1% |
| Задържане на Сервис % | 725.6% |
| Общо Точки Спеч. | 89.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 1.1 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.1 |
| Точки на Ретур Спеч. | 42.8% |
| Общо Точки Спеч. | 102.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 1.1 |
| Двойни Грешки / Мач | 0.7 |
| Точки на Ретур Спеч. | 42.7% |
| Общо Точки Спеч. | 108.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 70% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 62.7% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 51.9% |
| Асове / Мач | 1.1 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.5 |
| Спасени Брейк Точки | 59.1% |
| Реализирани Брейк Точки | 23.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 42.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 0.5 |
| Двойни Грешки / Мач | 0.5 |