Radka Zelníčková Прогнози, Статистики и Форма
Ранг#442
Последна Форма
W
W
W
L
L
14
Анализирани Мачове
64.3%
Точност на Прогнозите
Тенис прогнози
Осигурено от 
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:50 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5.6/10 | |
09:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 643 |
O20.5 |
7.5/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 742 |
O20.5 |
6.2/10 | |
09:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
6.1/10 | |
09:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
731 666 |
2 |
6/10 | |
11:12 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 736 |
O20.5 |
7.2/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
754 576 |
O19.5 |
9.4/10 | |
09:00 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.5/10 | |
11:10 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
647 266 |
1 |
8.1/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
6.9/10 | |
13:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.8/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
1.9/10 | |
09:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.8/10 | |
08:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 | |
09:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 627 |
|
||
08:45 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 264 |
|
За Radka Zelníčková – тенис прогнози и статистики
Radka Zelníčková Нашият AI алгоритъм анализира 14 мача на Radka Zelníčková и постигна точност на прогнозите от над 64.3%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (20) | Последни 52 Седмици (49) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | - | - | 58.3% |
| Спечелени 1-ви Сервис | - | - | 60% |
| Спечелени 2-ри Сервис | - | - | 47.1% |
| Асове / Мач | 1.8 | 2.2 | 1.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.1 | 2.3 | 2.6 |
| Спасени Брейк Точки | - | - | 57.1% |
| Реализирани Брейк Точки | - | - | 18.2% |
| Точки на Ретур Спеч. | 40.7% | 40.2% | 39.4% |
| Задържане на Сервис % | - | - | 657.1% |
| Общо Точки Спеч. | 106.1% | 106.9% | 91.4% |
Статистики by Surface
| Стат. | Твърда (27) | Клей (22) |
|---|---|---|
| Първи Сервис % | 58.3% | - |
| Спечелени 1-ви Сервис | 60% | - |
| Спечелени 2-ри Сервис | 47.1% | - |
| Асове / Мач | 2 | 1 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.6 | 2.6 |
| Спасени Брейк Точки | 57.1% | - |
| Реализирани Брейк Точки | 18.2% | - |
| Точки на Ретур Спеч. | 39.8% | 34.2% |
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
Последни 52 Седмици (49)
Последни 20 (20)
Последни 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 58.3% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 60% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 47.1% |
| Асове / Мач | 1.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.6 |
| Спасени Брейк Точки | 57.1% |
| Реализирани Брейк Точки | 18.2% |
| Точки на Ретур Спеч. | 39.4% |
| Задържане на Сервис % | 657.1% |
| Общо Точки Спеч. | 91.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 2.2 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.3 |
| Точки на Ретур Спеч. | 40.2% |
| Общо Точки Спеч. | 106.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 1.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.1 |
| Точки на Ретур Спеч. | 40.7% |
| Общо Точки Спеч. | 106.1% |
Статистики by Surface
Твърда (27)
Клей (22)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 58.3% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 60% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 47.1% |
| Асове / Мач | 2 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.6 |
| Спасени Брейк Точки | 57.1% |
| Реализирани Брейк Точки | 18.2% |
| Точки на Ретур Спеч. | 39.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 1 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.6 |
| Точки на Ретур Спеч. | 34.2% |