Roman Postolka Прогнози, Статистики и Форма
Последна Форма
W
L
L
W
L
5
Анализирани Мачове
80%
Точност на Прогнозите
Тенис прогнози
Осигурено от 
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
3.9/10 | |
05:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.6/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
9/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
8.2/10 | |
10:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
365 637 |
O21.5 |
6.3/10 |
За Roman Postolka – тенис прогнози и статистики
Roman Postolka Нашият AI алгоритъм анализира 5 мача на Roman Postolka и постигна точност на прогнозите от над 80%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (20) | Последни 52 Седмици (47) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | 65.4% | 62.9% | 63.3% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 64.6% | 67.2% | 64.8% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 53.5% | 54.1% | 52.2% |
| Асове / Мач | 2.3 | 1.7 | 1.3 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.5 | 2.4 | 2.4 |
| Спасени Брейк Точки | 66.7% | 62.7% | 53.9% |
| Реализирани Брейк Точки | 18.8% | 27.8% | 32.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | 40.5% | 41.9% | 42.9% |
| Задържане на Сервис % | 81.1% | 73.2% | 64.8% |
| Общо Точки Спеч. | 57.7% | 54.4% | 51.9% |
Статистики by Surface
| Стат. | Твърда (11) | Клей (33) |
|---|---|---|
| Първи Сервис % | 63.1% | 63.4% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 66.6% | 64.2% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 53.7% | 51.7% |
| Асове / Мач | 2.4 | 1 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.6 | 2.4 |
| Спасени Брейк Точки | 58% | 52.7% |
| Реализирани Брейк Точки | 28.1% | 33.9% |
| Точки на Ретур Спеч. | 41% | 43% |
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
Последни 52 Седмици (47)
Последни 20 (20)
Последни 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 63.3% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 64.8% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 52.2% |
| Асове / Мач | 1.3 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.4 |
| Спасени Брейк Точки | 53.9% |
| Реализирани Брейк Точки | 32.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | 42.9% |
| Задържане на Сервис % | 64.8% |
| Общо Точки Спеч. | 51.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 62.9% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 67.2% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 54.1% |
| Асове / Мач | 1.7 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.4 |
| Спасени Брейк Точки | 62.7% |
| Реализирани Брейк Точки | 27.8% |
| Точки на Ретур Спеч. | 41.9% |
| Задържане на Сервис % | 73.2% |
| Общо Точки Спеч. | 54.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 65.4% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 64.6% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 53.5% |
| Асове / Мач | 2.3 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.5 |
| Спасени Брейк Точки | 66.7% |
| Реализирани Брейк Точки | 18.8% |
| Точки на Ретур Спеч. | 40.5% |
| Задържане на Сервис % | 81.1% |
| Общо Точки Спеч. | 57.7% |
Статистики by Surface
Твърда (11)
Клей (33)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 63.1% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 66.6% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 53.7% |
| Асове / Мач | 2.4 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.6 |
| Спасени Брейк Точки | 58% |
| Реализирани Брейк Точки | 28.1% |
| Точки на Ретур Спеч. | 41% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 63.4% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 64.2% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 51.7% |
| Асове / Мач | 1 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.4 |
| Спасени Брейк Точки | 52.7% |
| Реализирани Брейк Точки | 33.9% |
| Точки на Ретур Спеч. | 43% |