Sarah van Emst Прогнози, Статистики и Форма
Ранг#544
Последна Форма
L
L
L
W
L
9
Анализирани Мачове
44.4%
Точност на Прогнозите
Тенис прогнози
Осигурено от 
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:19 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
3.6/10 | |
11:00 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 625 |
O19.5 |
8/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 264 |
1 |
10/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
731 666 |
2 |
4.3/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Завършен |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
6.6/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:41 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 646 |
2 |
6.1/10 | |
10:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
4.6/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Завършен |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.6/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Завършен |
| 2
1
|
|
|
2 |
166 637 |
O20.5 |
6.5/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
За Sarah van Emst – тенис прогнози и статистики
Sarah van Emst Нашият AI алгоритъм анализира 9 мача на Sarah van Emst и постигна точност на прогнозите от над 44.4%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (20) | Последни 52 Седмици (42) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | - | - | 62.6% |
| Спечелени 1-ви Сервис | - | - | 59.7% |
| Спечелени 2-ри Сервис | - | - | 41.9% |
| Асове / Мач | 1.7 | 1.8 | 1.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 5.1 | 3.8 | 3.3 |
| Спасени Брейк Точки | - | - | 33.3% |
| Реализирани Брейк Точки | - | - | 31.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 45.7% | 45.7% | 44.9% |
| Задържане на Сервис % | - | - | 835.7% |
| Общо Точки Спеч. | 97.9% | 97.9% | 84.8% |
Статистики by Surface
| Стат. | Твърда (12) | Клей (28) | Трева (1) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | - | - | 62.6% |
| Спечелени 1-ви Сервис | - | - | 59.7% |
| Спечелени 2-ри Сервис | - | - | 41.9% |
| Асове / Мач | 2.2 | 1.3 | 5 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.9 | 3.4 | 4 |
| Спасени Брейк Точки | - | - | 33.3% |
| Реализирани Брейк Точки | - | - | 31.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 43% | 48.4% | 40.2% |
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
Последни 52 Седмици (42)
Последни 20 (20)
Последни 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 62.6% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 59.7% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 41.9% |
| Асове / Мач | 1.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.3 |
| Спасени Брейк Точки | 33.3% |
| Реализирани Брейк Точки | 31.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 44.9% |
| Задържане на Сервис % | 835.7% |
| Общо Точки Спеч. | 84.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 1.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.8 |
| Точки на Ретур Спеч. | 45.7% |
| Общо Точки Спеч. | 97.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 1.7 |
| Двойни Грешки / Мач | 5.1 |
| Точки на Ретур Спеч. | 45.7% |
| Общо Точки Спеч. | 97.9% |
Статистики by Surface
Твърда (12)
Клей (28)
Трева (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 2.2 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.9 |
| Точки на Ретур Спеч. | 43% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 1.3 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.4 |
| Точки на Ретур Спеч. | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 62.6% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 59.7% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 41.9% |
| Асове / Мач | 5 |
| Двойни Грешки / Мач | 4 |
| Спасени Брейк Точки | 33.3% |
| Реализирани Брейк Точки | 31.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 40.2% |